Zákaznická linka: +420 602 551 244 ( 8:00 - 16:00 hod.)

Dermocollagen - akce pro krásný vzhled
Akce - NutrilonyRemescar metličkové žilky krém 15 ml za akční cenu
Menu
Online platby
2 700 výdejních míst
75,- za balík na poštu

Dejte si nohy do pořádku!

Abychom si i na podzim mohli užívat krásných a zdravých chodidel, měli bychom jim věnovat speciální péči.

Podzimní počasí je typické pro uzavřenou, neprodyšnou obuv, ve které se naše nohy potí celý den. To vše pak způsobuje popraskanou kůži či dokonce mykózy.

Vhodná péče o nohy

Tak jako si každý den mažeme krém na obličej, měli bychom stejnou péči dopřát i svým nohám. Návštěva profesionálního salónu bývá mnohdy dražší záležitostí a většina z nás na ni nemá čas. Kvalitní péči o své nohy si nyní můžete dopřát i z pohodlí domova, a to díky společnosti URGO.

Pokud vás plísně prstů a meziprstí nyní netrápí, vězte, že to může přijít kdykoliv. Stačí nedokonalá hygiena, návštěva sauny či bazénu, uzavřená obuv či ponožky z umělého materiálu, a je to. Prevenci tudíž rozhodně není dobré podceňovat. Nemusíte se ale děsit, pomůže vám s ní sprej URGO Prevence mykóz 3v1. Multipoziční sprej se svěží mentolovou vůní v ekologickém recyklovatelném obalu bez jakýchkoliv olejů, peroxidů či barviv se 3 účinky v 1. Funguje totiž jako fungicid (pomáhá likvidovat plísně) při aplikaci přímo na nohy, a zároveň jako deodorant a antiperspirant při aplikaci do bot. Přípravek URGO Prevence mykóz 3v1 lze aplikovat 1 - 3x denně přímo na chodidla či do bot.

URGO Prevence mykóz 3v1 je biocid. Používejte biocidní přípravky s opatrností. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a přiložené informace o přípravku.

Poškozené nehty a jejich prevence

Jeden člověk ze tří trpí poškozenými nehty - ať už se jedná o poškození nehtů u kutilů, kde nejsou drobná poranění výjimkou, či právě z důvodu plísňové infekce. Také gelová manikúra a umělé nehty dokážou nadělat pěknou neplechu. Řešení přináší zdravotnický prostředek URGO FILMOGEL Poškozené nehty Filmogel®, který je připraven k okamžitému použití. Diskrétní a neviditelné tekuté krytí  bez jakéhokoliv zápachu stačí 1x denně nanést na poškozené nehtové lůžko. Nanáší se na suchý nehet pomocí štětečku, který je součástí uzávěru. Filmogel následně pronikne do nehtu, kde léčí, regeneruje a zpevňuje strukturu nehtu. Nanášení je velmi jednoduché a tekuté krytí za krátký čas zasychá. Jakmile se objeví první příznaky mykózy či poškozeného nehtu, sáhněte po chytrém pomocníkovi URGO FILMOGEL Poškozené nehty. Tekuté krytí lze použít na nehty na nohou i rukou. Pokud mykóza zasáhla více než 1/3 nehtu, vyhledejte lékaře.

 
<< zpět na seznam článků

Máte odborný dotaz?

Zeptejte se našich farmaceutů
Využijte naši online poradnu

Odběr novinek

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, tel. +420 272 185 111, www.sukl.cz
Hlášení nežádoucích účinků

© Lékárna AVE 2017
Všechna práva vyhrazena

Naše pobočky

Šumperk - Krátká 2
Zábřeh - Žižkova 14
Olomouc - Tř. Kosmonautů 29
Opava - Horní nám. 1

Ověření legálního provozu E-shopu

Užívejte léčivé přípravky pouze tehdy, pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určené, a po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Účelem tohoto materiálu není zvýšení spotřeby, výdeje nebo předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinky a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.