Podpořte dětem imunitu

Mnozí z nás si kladou otázku, co nás vlastně čeká na podzim. Dá se očekávat, že se budeme potýkat s klasickými virózami doprovázenými rýmou a nachlazením. A proto je právě teď čas podpořit imunitu, hlavně u dětí.

Děti konečně nastoupily do škol a školek. Začínají se ve skupinách scházet na hřištích a navštěvují zájmové kroužky. Mnohým z nich kontakt a hry s kamarády chyběly. Konečně se mohou vydovádět a nesedět jen doma s rodiči. To ale také může znamenat zvýšenou zátěž pro dětský organismus a častější náchylnost k infekcím. Proto je důležité pečovat dlouhodobě o imunitu. K tomu pomáhá nejen vyvážená strava, vitamíny, ale i doplňky stravy obsahující přírodní extrakty.

Zázračné účinky bezu černého znaly již naše babičky
Bezu černému byly v historii připisovány doslova magické účinky. Říkalo se o něm, že dokáže ochránit lidské obydlí před čarodějnicemi, a dokonce před bleskem. Kdo ví, kde tyto informace mají původ. Jedno je ale jisté, bez černý považovaly již naše babičky za krále mezi léčivými stromy a keři. Vyráběly z něj čaje, tinktury, limonády, džemy nebo dokonce likéry.

Před heřmánkem smekni, před bezinkou klekni
Toto staročeské přísloví vyjadřuje úctu k léčivé síle bezu. Bez černý (latinsky Sambucus Nigra) je právem považován za jednu z nejdůležitějších léčivých rostlin u nás. V mnohých receptech je doslova nazýván králem léčivek pro své široké působení na zdraví.
Bez černý pomáhá při podpoře přirozené obranyschopnosti organismu. Zejména v podzimním období je často používán i z důvodu pozitivního vlivu na zdraví dýchacího systému a působí také jako antioxidant.

Jak podpořit imunitu u dětí?
Imunitu dětí lze udržovat různými způsoby. Jedním z nich je aktivní pohyb a otužování na čerstvém vzduchu. Důležité je také zajištění pestré vyvážené stravy, která podporuje rozvoj pozitivní mikrobioty. V případě zvýšené potřeby je možné přidávat také doplňky stravy.

Co dětem chutná ?
Chuť je pro děti alfou a omegou. Dospělý člověk se dokáže zapřít, ale u dětí je to jiné. Kolikrát vám dítě vyplivlo sirup nebo vitamínovou tabletku? Každá máma to zná velmi dobře. K čemu je sebelepší výrobek, když jej dítě nebude jíst. Proto jsou mnohé doplňky stravy pro děti vyráběny s ohledem na jejich chutě.

Děti preferují například:

Želatinové vitamínové bonbony většina dětí doslova miluje. Zejména, když mají šťavnatou ovocnou příchuť jako například novinka Sambucus Immuno Kids. Měkké želatinové bonbony s vynikající malinovou příchutí si děti oblíbí.
Obdobné je to s lízátky. To je taková téměř magická věc.
Doplňky stravy může vaše dítě vyzkoušet v různých formách, a to i jako sirup. Když mu budou chutnat, je vyhráno. Pak si jen musíte dát pozor, aby jich nesnědlo více, než má.

Chutná podpora imunity
Sambucus Immuno kids, jsou doplňky stravy obsahující extrakt z plodu černého bezu a jsou dodávány ve třech formách. Sirup, želatinové bonbony a lízátka jsou určené dětem od 3 let.

Sambucus Immuno kids sirup 120 ml
Doplněk stravy s extraktem z plodů černého bezu s malinovou příchutí obsahuje kombinaci dvou pečlivě vybraných extraktů ze zralých plodů černého bezu Sambucus nigra L. a arónie černoplodé Aronia melanocarpa L. Extrakty jsou vysoce koncentrované (na 100 g extraktu bylo použito 4,4 kg plodů) a obsahují zaručené množství polyfenolů a antokyanů.

-extrakt z plodů černého bezu podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému
-aronie černoplodá je antioxidant – pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem
Sirup Sambucus Immuno kids dbá o kvalitní složení ve všech směrech, obsahuje složky přírodního původu a jako sladidlo je použit agávový sirup.
Neobsahuje glukózo-fruktózový sirup, umělá barviva ani konzervační látky.

Sambucus Immuno Kids lízátka 5 ks

Doplněk stravy obsahující extrakt z černého bezu, tymiánu a šalvěje, vitamín C a zinek. Mají lahodnou malinovou příchuť a neobsahují cukr.

-extrakt z tymiánu přispívá k normální funkci dýchacího systému a osvěžuje dech
-extrakt ze šalvěje přispívá k normální funkci dýchacího systému
-extrakt z plodů černého bezu podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému
-vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání
-zinek přispívá k normální funkci imunitního systému
Lízátka jsou určena pro děti starší 3 let. Jsou určena pro cucání a děti by je měly konzumovat pouze pod dohledem dospělých.

Sambucus Immuno kids želatinové bonbony 60 kusů

Doplněk stravy s extraktem z plodů černého bezu, vitamínem C a zinkem. Většina dětí želatinové bonbony miluje a Sambucus má navíc vynikající malinovou příchuť, kterou si děti oblíbí. Sambucus Immuno kids neobsahuje umělá barviva ani aromata.

-extrakt z plodů černého bezu podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému
-vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání
-zinek přispívá k normální funkci imunitního systému

Podpořte imunitu vašich dětí, aby je podzimní plískanice nedostaly do postýlek.
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Recept na zdravý podzim: dostatek vitaminu C

Léto se s námi rozloučilo a vystřída..cký prostředek. Dostatek vitaminu C!

18 Říj

Podpořte dětem imunitu

Mnozí z nás si kladou otázku, co nás..čas podpořit imunitu, hlavně u dětí.

14 Říj

Virostop přírodní štít proti virům a bakteriím.

Chrání před průnikem bakterií a virů, včetně koronaviru SARS-CoV-2.

05 Říj

Zázrak pro restart našich buněk – Carnosine!

Věděli jste, že každá svalová buňka ..í ve svalech, srdci a mozkové kůře.

21 Zář

Promo akce na lékárnách AVE

Podzimní analýza vlasů s Revalidem

   

Srdečně Vás zveme na bezplatné poradenství a vyšetření vlasové pokožky hlavy pomocí speciální diagnostické Microcamery®. Celá akce je pod záštitou švýcarské značky Revalid®, která se specializuje na vlasovou kosmetiku a přípravky proti vypadávání vlasů.
Cílem jsou zdravé, krásné a silné vlasy. Co vše se dozvíte? - jaký je stav vašich vlasů - jak je na tom vaše pokožka hlavy - jakou máte hustotu vlasů - jakou optimální vlasovou péči zvolit
Kam a kdy mohu přijít? 

13.9. PRAHA HAVLÍČKOVA               10:00-16:00
14.9. OLOMOUC                               10:30-16:30
16.9. FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ    9:00-15:00
17.9. OSTRAVA                                  9:00-15:00

5.10.  PRAHA MŮSTEK                     10:00-16:00
6.10.  HRADEC KRÁLOVÉ                  9:30-15:30
13.10. HAVLÍČKŮV BROD                   9:30-15:30

20.10. OPAVA                                      9:00-15:00

22.11. BRNO  Šilingrovo náměstí        9:00-15:00

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

13. Zář - 20. Říj