Nově otevřené pobočky lékáren AVE

4.1.2021 jsme pro Vás otevřeli pobočku v Praze Malešicích a 11.1.2021 otevíráme novou pobočku ve Frýdlantě nad Ostravicí.

Rádi bychom Vás pozvali do naší nově otevřené lékárny v Praze Malešicích.
Lékárnu najdete na adrese Počernická 62E, vedle drogerie TETA a přesně mezi budovami poliklinik EUC. Těší se na Vás usměvavý a velmi ochotný tým, na který se můžete obrátit s jakýmikoliv potížemi. Našich služeb můžete využít každý všední den od 8:00 do 18:00 hod.

Ty z Vás, kteří jsou ze severu Moravy, rádi pozveme na slavnostní otevření naší již deváté lékárny ve Frýdlantu nad Ostravicí. Slavnostní otevření jsme naplánovali na pondělí 11.1.2021 v 8:00 hod. Těšit se můžete na velké množství akcí, dárečků a personál, který se Vám bude snažit vždy co nejlépe poradit.
Lékárnu najdete v supermarketu Albert ( z boční strany) v ulici Hlavní 1485 a otevřeno pro Vás bude mít ve všední dny od 8:00 do 18:00 hod.

Součástí obou poboček je i dermocentrum, kde najdete Vaše oblíbené značky - Vichy, La Roche-Posay, Nuxe, Eucerin, Bioderma, Avene, ale i řeckou kosmetiku Korres, či českou přírodní kosmetiku Nobilis Tilia.

Pevně věříme, že u nás najdete vše, co potřebujete a budete se u nás cítit příjemně.

Vaše nejoblíbenější lékárna AVE
Články a poradenství

Virostop přírodní štít proti virům a bakteriím.

Chrání před průnikem bakterií a virů, včetně koronaviru SARS-CoV-2.

21 Led

Jak efektivně posílit imunitu?

Imunita, obranyschopnost je dnes vel..dpořit? Máme pro Vás tip, jak na to.

19 Led

Nově otevřené pobočky lékáren AVE

4.1.2021 jsme pro Vás otevřeli pobo.. pobočku ve Frýdlantě nad Ostravicí.

07 Led