Pro spánek Vašich snů

Řešení nespavosti má jméno Lunestil®!

Zatímco někteří usnou téměř okamžitě, v populaci přibývá těch, kteří na spánek čekají dlouhé hodiny. Fakt, že spánek je pro lidské zdraví nezbytný, si tak nejvíce uvědomují ti, kterým se díky nespavosti a obtížím se spánkem, kvalitního spánku dlouhodobě nedostává, a pokud ano, ráno není tak svěží, jak by si představovali.
Příčin nespavosti je mnoho, stejně jako možností, jak obtíže se spánkem řešit. Hledáte-li řešení nespavosti, které je nenávykové, a navíc přírodního původu, objevte Lunestil®, inovativní duokapsle s jedinečným mechanismem respektující nejen nejmodernější vědecké poznatky, ale také sílu přírody a tradice přírodního léčitelství.

 

Nespavost jako fenomén moderní doby

Obtížemi se spánkem trpí až 20 % dospělé populace a nevyhýbá se ani dětem.
Příčin nespavostí je mnoho, jedna však dominuje, a tou je stres. Každodenní vysoké pracovní nasazení a běžné starosti se negativně podepisují na psychice nás všech a jedním z projevů nadměrného psychického vypětí je právě nespavost. Zázračné pilulky a energetické nápoje na podporu energie během dne, kdy se cítíte unavení a nevyspalí, problém s nespavostí neřeší, jen prohlubují obtíže a odkládají řešení na neurčito.
Problémy se spánkem řešte včas, protože negativních dopadů nespavosti na lidské zdraví je až příliš mnoho a nevyplatí se je podceňovat. Deprese, úzkosti, oslabená imunita, celodenní únava, snížení psychické a fyzické výkonnosti jsou jen některé z mnoha podob dlouhodobého spánkového deficitu. Někdy přitom stačí opravdu málo a nespavost může být minulostí.

 


Respekt vůči přírodě

Obtíže se spánkem jsou staré jako lidstvo samo. Stejně jako jiné zdravotní obtíže byla i nespavost dříve řešena za pomoci přírody. Dnes, kdy se čím dál častěji obracíme k přírodě a hledáme inspiraci v ověřených postupech našich předků, objevujeme také neskutečné možnosti přírodní podpory zdraví, tedy i kvalitního spánku, ovšem za součinnosti nejmodernějších vědeckých poznatků.

Levandule lékařská je bylinou, kterou netřeba v souvislosti se spánkem a relaxací dlouze představovat. Oproti tomu mučenka pletní může být svými příznivými účinky na spánek pro mnohé velkým překvapením. Spojení těchto bylin, navíc s vitaminem B6, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, představuje účinné složení, díky kterému se s nespavostí budete moci rozloučit. Řešení nespavosti má jméno Lunestil® - PRO SPÁNEK VAŠICH SNŮ.

Respekt vůči nejmodernějším vědeckým poznatkům

Zpožděné uvolňování aktivních látek v doplňku stravy Lunestil® je naprosto unikátní způsob podpory zdravého a kvalitního spánku.
Lunestil® nejsou jen klasické tablety, díky kterým rychle usnete. Lunestil® jsou unikátní duokapsle s dvojím účinkem pro zdravý spánek technologii zpožděného uvolňování aktivních látek.

Každá kapsle má jiný obsah účinných látek a jinou dobu uvolňování. Vnější kapsle obsahuje esenciální olej Levandule lékařské, která se již po stovky let používá pro své uklidňující účinky. Vnitřní kapsle se zpožděným uvolňováním obsahuje výtažek z Mučenky pletní a vitamin B6, které se uvolňují do organismu až po usnutí, aby váš klidný a zdravý spánek pokračoval celou noc bez přerušení. Vitamin B6 přispívá ke snížení míry vyčerpání, abyste byli po odpočinku svěží a připraveni na nový den. Lunestil® díky svému složení podpoří váš spánek efektivně a bezpečně a vy si budete opět moci užívat život naplno, svěží odpočatí a plni energie.

Čas jít spát, čas na Lunestil®!

Přechod mezi denním a nočním režimem je řízen mozkem pomocí hormonu melatoninu v krvi, jehož produkce se zvyšuje, jakmile se začne stmívat a organismus dostává signál, že je čas jít spát. S ránem se produkce melatoninu pozastavuje.

Použití melatoninu v potravinách je v ČR zakázáno, a proto v doplňku stravy Lunestil® melatonin nenajdete. Produkci melatoninu ponecháváme pouze na vašem organismu a Lunestil® podporuje váš spánek účinnou přírodní cestou. Zvažte, zda je v případě nespavosti umělé doplňování melatoninu do organismu vhodným řešením obtíží se spánkem a svůj stav raději konzultujte se svým lékařem. Nespavost lze řešit i jinak, a to bezpečně a přírodní cestou.
Dodržování pravidel spánkové hygieny a vhodná podpora kvalitního spánku je to nejmenší, co můžete pro své zdraví udělat. Zbavte se celodenní únavy, malátnosti a pocitů vyčerpání, nejčastějších následků dlouhodobé nespavosti a probouzejte se svěží.

Dejte přednost účinným látkám přírodního původu bez rizika vzniku závislosti i v případě dlouhodobého užívání. Dejte přednost Lunestilu® před nespavostí! Dejte přednosti zdraví!
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Pro spánek Vašich snů

Řešení nespavosti má jméno Lunestil®!

23 Črv

Glutathion – látka tělu vlastní a velmi důležitá, ale přitom pro většinu z nás neznámá.

Glutathion – látka tělu vlastní a ve.. nám tato látka pomoci i s COVID-19?

06 Črv

Jak na bolest v krku, chrapot či dráždění ke kašli?

HYDRO PASTILKY – 1 ŘEŠENÍ NA VÍCE PROBLÉMŮ

30 Kvě

7 TIPŮ PRO DOKONALOU BRONZOVOU PLEŤ

Kdo by nechtěl v sezoně „nachytat“ d..dkem spokojení a vaše kůže netrpěla?

10 Kvě

Promo akce na lékárnách AVE

Letní analýza vlasů s Revalidem

   

Srdečně Vás zveme na bezplatné poradenství a vyšetření vlasové pokožky hlavy pomocí speciální diagnostické Microcamery®. Celá akce je pod záštitou švýcarské značky Revalid®, která se specializuje na vlasovou kosmetiku a přípravky proti vypadávání vlasů.


Cílem jsou zdravé, krásné a silné vlasy.

Co vše se dozvíte?

  • jaký je stav vašich vlasů
  • jak je na tom vaše pokožka hlavy
  • jakou máte hustotu vlasů
  • jakou optimální vlasovou péči zvolit

Kdy a kam mohu přijít? 

 úterý    21.6.2022    10:00 -16:00    Olomouc,Lékárna AVE,  třída Kosmonautů 29

 čtvrtek 14.7. 2022    11:00 - 17:00   Praha 10 – Malešice - Lékárna AVE, Počernická 62

 

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

03. Dub - 14. Črc