Pitný režim pro naše nejmenší

Firma SONNENTOR se v České republice věnuje výrobě lahodných bio čajů a bio specialit už téměř 30 let

Areál společnosti najdete na nejvyšším kopci malebné vinařské obce Čejkovice a že jste na místě, poznáte i se zavázanýma očima. Omamná vůně bylin a koření prosycuje vzduch všude kolem.

Bioprodukty s čistým svědomím
Sortiment firmy čítá asi 600 produktů v biokvalitě. Najdete mezi nimi čaje porcované i sypané, jednodruhové bylinky, koření nebo třeba éterické oleje. Veškeré suroviny, které SONNENTOR zpracovává, pocházejí z ekologického zemědělství. Bio pro tuto firmu není aktuálním módním trendem, ale jediným možným směrem už téměř tři desítky let. Bioprodukty totiž nejsou dobré „jen“ pro lidské zdraví, jejich produkce a způsob pěstování mají dalekosáhlý pozitivní vliv na kondici celé krajiny a život jejích hmyzích, zvířecích i lidských obyvatel.

Čaj chutná i dětem
Milou novinkou letošního roku je redesign oblíbené dětské řady Biorarášci. Receptury dětských čajů jsou namíchány tak, aby dětem čaje chutnaly i neslazené a mohly je popíjet po celý den. Chutnají výborně teplé i studené. Bylinky, ovoce a koření jsou do čajů pečlivě vybírány s ohledem na potřeby dětí již od 2 měsíců věku.
V řadě Biorarášci najdete sedm různých dětských čajových směsí, poznávací sadu a také čaje pro nastávající a kojící maminky.

Víme jak na žížu
Prázdniny a dlouhé letní dny přímo vybízejí k nejrůznějším aktivitám venku. Po pořádném dobrodružství se zpravidla dostaví velká žízeň. Tu hravě uhasí osvěžující bylinková nebo ovocná směs, která zachutná všem malým i větším raráškům.

Vybírat čajové směsi pro malé i velké dobrodruhy můžete ZDE
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Zázrak pro restart našich buněk – Carnosine!

Věděli jste, že každá svalová buňka ..í ve svalech, srdci a mozkové kůře.

10 Črv

Pitný režim pro naše nejmenší

Firma SONNENTOR se v České republice..čajů a bio specialit už téměř 30 let

31 Kvě

AROMATERAPIE PRO PODPORU JÓGOVÉ PRAXE

Aromaterapie může být součástí vaší jógové praxe, ale i běžného života.

19 Kvě

Synbiotika? Moudré spojení probiotik a probiotik.

Přípravek Compliflora - nejen při lé..ale i dobrý pomocník při cestování.

06 Kvě

Promo akce na lékárnách AVE

Den s NOBILIS TILIA v Zábřehu

   

Přijďte se seznámit s českou přírodní kosmetikou Nobilis Tillia, která je průkopníky přírodní aromaterapeutické kosmetiky v Čechách.
Od roku 1994 vytváří s vášní a pokorou přípravky účinně pečující o pleť i celkovou životní harmonii.

Nobilis Tillia má vhodnou péči pro všechny od miminek až o péči o stárnoucí pokožku, najdete zde kvalitní aromaoleje, i tělovou péči.

Těšíme se na Vás v  LÉKÁRNĚ AVE ZÁBŘEH, Školská 15 , v pátek 25.6. od 9:00 do 16:00

10. Črv - 25. Črv