Blahodárné účinky aromaterapie

Aromaterapie doslova znamená „léčba pomocí vůní“, ke které se využívá aromatických přírodních rostlin. Tyto léčivé rostliny se sbírají pro výrobu dokonalých éterických olejů, které působí na všechny smysly člověka, a to až do takové míry, že ovlivní emoce a uvolní napětí i u dětí.

 Přírodní aromaterapeutická značka Nobilis Tilia nabízí komplexní portfolio kosmetických produktů pro celou rodinu na vnější, ale i vnitřní užití.

NOBILIS TILIA

Nobilis Tilia pochází z okouzlující přírody Českého Švýcarska, kde pečlivě dbají na výběr těch nejlepších surovin a šetrný výrobní proces. Svou výrobu nechali zaštítit označením CPK a CPK bio jenž garantuje čistě přírodní a bio organické ingredience. Ve všech produktech je otisknuta pečlivá ruční práce, která navzdory růstu společnosti k Nobilis Tilia stále neodmyslitelně patří.

NOVÁ DOMÁCÍ LÉKÁRNIČKA

Pět éterických olejů Aroma sada Pro první pomoc Sada obsahuje éterické oleje levandule, máty, citronu, tea tree a eukalyptu, jejichž vůně ulevují, když se dostaví nervové napětí, nevolnost či slabost, bolesti, nachlazení a jiné běžné potíže. Podporují dobrou náladu, koncentraci, zklidňují a povzbuzují. Sada udělá radost celé rodině jako domácí pomocník a kompletní aromaterapeutický záchranář číslo 1.

AROMATERAPIE PRO DĚTI

Bohatý sortiment dětské kosmetiky nabízí maximálně šetrnou péči pro citlivou pokožku dětí již od narození až po školní věk. Nechybí ani výrobky, které dětem uleví při nachlazení a dětských bolístkách. Díky složení obohacenému o éterické oleje navíc přirozeně podpoříte dětskou imunitu, zklidníte neposednou mysl a obohatíte každodenní péči o láskyplné voňavé rituály.

AROMATERAPIE NA PODZIM

Bez difuzérů nebo odpařovačů se žádná voňavá domácnost na podzim neobejde. K podzimnímu vyladění se dobře hodí éterické oleje z různých typů dřevin, jako je modřín, smrk, či borovice, které mají svěží jehličnatou vůni. Éterické oleje vás nejen příjemně prohřejí, ale také zklidní vaše rozjitřené nervy a podpoří odpočinek. Vyzkoušejte také osvědčené prohřívací směsi éterických olejů Imunita, Příliv energie, Tantra či Zimní večer.
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Omezte příznaky, ne aktivity se svými blízkými.

Trápí Vás bodavá bolest, píchání, br..ě? Zhoršují se tyto příznaky v noci?

13 Lis

Glutathion – látka tělu vlastní a velmi důležitá, ale přitom pro většinu z nás neznámá.

Glutathion – látka tělu vlastní a ve.. nám tato látka pomoci i s COVID-19?

03 Říj

Potřebuji si předtím, než začnu užívat potravinové doplňky, udělat krevní test?

Každé tělo je jiné. Když přijde na d..vlivňuje Váš celkový zdravotní stav.

08 Zář

Znáte Schüsslerovy soli?

Nedostatek minerálů v těle může být ..znovu doplnit pomocí tkáňových solí.

06 Zář

Promo akce na lékárnách AVE