Blahodárné účinky aromaterapie

Aromaterapie doslova znamená „léčba pomocí vůní“, ke které se využívá aromatických přírodních rostlin. Tyto léčivé rostliny se sbírají pro výrobu dokonalých éterických olejů, které působí na všechny smysly člověka, a to až do takové míry, že ovlivní emoce a uvolní napětí i u dětí.

 Přírodní aromaterapeutická značka Nobilis Tilia nabízí komplexní portfolio kosmetických produktů pro celou rodinu na vnější, ale i vnitřní užití.

NOBILIS TILIA

Nobilis Tilia pochází z okouzlující přírody Českého Švýcarska, kde pečlivě dbají na výběr těch nejlepších surovin a šetrný výrobní proces. Svou výrobu nechali zaštítit označením CPK a CPK bio jenž garantuje čistě přírodní a bio organické ingredience. Ve všech produktech je otisknuta pečlivá ruční práce, která navzdory růstu společnosti k Nobilis Tilia stále neodmyslitelně patří.

NOVÁ DOMÁCÍ LÉKÁRNIČKA

Pět éterických olejů Aroma sada Pro první pomoc Sada obsahuje éterické oleje levandule, máty, citronu, tea tree a eukalyptu, jejichž vůně ulevují, když se dostaví nervové napětí, nevolnost či slabost, bolesti, nachlazení a jiné běžné potíže. Podporují dobrou náladu, koncentraci, zklidňují a povzbuzují. Sada udělá radost celé rodině jako domácí pomocník a kompletní aromaterapeutický záchranář číslo 1.

AROMATERAPIE PRO DĚTI

Bohatý sortiment dětské kosmetiky nabízí maximálně šetrnou péči pro citlivou pokožku dětí již od narození až po školní věk. Nechybí ani výrobky, které dětem uleví při nachlazení a dětských bolístkách. Díky složení obohacenému o éterické oleje navíc přirozeně podpoříte dětskou imunitu, zklidníte neposednou mysl a obohatíte každodenní péči o láskyplné voňavé rituály.

AROMATERAPIE NA PODZIM

Bez difuzérů nebo odpařovačů se žádná voňavá domácnost na podzim neobejde. K podzimnímu vyladění se dobře hodí éterické oleje z různých typů dřevin, jako je modřín, smrk, či borovice, které mají svěží jehličnatou vůni. Éterické oleje vás nejen příjemně prohřejí, ale také zklidní vaše rozjitřené nervy a podpoří odpočinek. Vyzkoušejte také osvědčené prohřívací směsi éterických olejů Imunita, Příliv energie, Tantra či Zimní večer.
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Novinka pro váš nervový systém, psychiku a emocionální rovnováhu

Zapomínáte, kde jste si položili klí.., že stres na vás zanechal následky.

19 Zář

Lékárny AVE startují spolupráci s kurýrní službou WOLT

Na online nákupy jsme si již zvykli .. klienty v mnoha případech klíčová.

12 Zář

Blahodárné účinky aromaterapie

Aromaterapie doslova znamená „léčba ..ivní emoce a uvolní napětí i u dětí.

01 Zář

Magnesium! Velký pomocník v běžném životě, díky kterému naše tělo může bez problému fungovat.

Magnesium neboli hořčík je pro naše ..pracuje na mnoha dalších činnostech.

26 Srp

Promo akce na lékárnách AVE

Analýza vlasů s Revalidem

   

Srdečně Vás zveme na bezplatné poradenství a vyšetření vlasové pokožky hlavy pomocí speciální diagnostické Microcamery®. Celá akce je pod záštitou švýcarské značky Revalid®, která se specializuje na vlasovou kosmetiku a přípravky proti vypadávání vlasů.


Cílem jsou zdravé, krásné a silné vlasy.

Co vše se dozvíte?

  • jaký je stav vašich vlasů
  • jak je na tom vaše pokožka hlavy
  • jakou máte hustotu vlasů
  • jakou optimální vlasovou péči zvolit

Kdy a kam mohu přijít? 

 středa   14.9..2022    11:00 -17:00    Brno, Komárov

 čtvrtek 15.9. 2022    10:00 - 16:00   Bohumín

 středa 12.10.2022      10:00 - 16:00 Brno, Kobližná

 úterý 18.10.2022       10:00-16:00  Opava

 

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

01. Zář - 18. Říj