Nová organická řada NUXE BIO ORGANIC

Nová generace certifikované organické péče, která zvyšuje potenciál přírody, respektuje přírodní svět a má nenapodobitelnou smyslnost Nuxe.

NUXE BIO ORGANIC mocná síla přírody.

Nová řada NUXE ORGANIC Vás vyzývá, abyste vstoupili do ORGANICKÉ éry bez kompromisů: ÚČINNÁ, SMYSLNÁ a RESPEKTUJÍCÍ PŘÍRODU.

Objevte certifikovanou organickou a veganskou péči o pleť, která soustředí všechny přínosy přírody, a to díky aktivním složkám s vyšším potenciálem díky technologiím šetrným k životnímu prostředí.

Textury se 100% vůněmi přírodního původu se vplývají do pokožky a vytvářejí pocit potěšení, který NUXE drží v tajnosti.

Tato řada se skládá z 10 produktů, které jsou vhodné pro muže i ženy. Najdete se zde produkty určené k čištění pleti, hydrataci, výživě, anti-age, ale i tělovou péči. NUXE BIO ORGANIC uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Seznamte se s NUXE BIO blíže, nyní ke každému produktu získáte taštičku s miniaturami a můžete tak rozšířit Vaši péči a vyzkoušet další přípravky.

Životní cyklus této řady vyrobené ve Francii je založen na odpovědném přístupu k přírodě - ekologické, recyklovatelné obaly a minimálně 98% složek přírodního původu..


Články a poradenství

Opomíjený vitamín D

Přichází podzim. Cítíte se unavení, ..jakou má souvislost s naší imunitou?

25 Zář

Jak správně pečovat o svůj zrak ?

Věkem podmíněná makulární degenerace..našich každodenních podnětů z okolí.

22 Zář

OTEVÍRÁME PRO VÁS NOVOU POBOČKU V OSTRAVĚ

Právě pro Vás připravujeme novou pob.. v Ostravě, kterou otvíráme 1.9.2020

24 Srp

Nová organická řada NUXE BIO ORGANIC

Nová generace certifikované organick.. má nenapodobitelnou smyslnost Nuxe.

09 Črc

Promo akce na lékárnách AVE

Středa 23.9. s 213 a oční klinikou GEMINI v OSTRAVĚ

   Zastavte se za námi ve středu 23.9. do naší ostravské pobočky lékárny AVE v Porubě a nechejte si zdarma změřit Váš zrak, navíc dostanete dárečky a veškeré doplňky stravy určené k výživě oka a oční přípravky můžete zakoupit za výhodné ceny. Těší se na Vás kolektiv lékárny AVE, tým pojišťovny 213 a oční kliniky GEMINI.

21. Zář - 23. Zář