Novinka pro váš nervový systém, psychiku a emocionální rovnováhu

Zapomínáte, kde jste si položili klíče, často hledáte své brýle, i když je máte na hlavě, děláte chyby, i když jste v klidu? Pokud se s těmito drobnostmi setkáváte v běžném životě, je to první příznak toho, že stres na vás zanechal následky.

I ten nejmenší stres brání kontrole emocí. Rychle se rozčílíte, jste podráždění a často se rozhněváte? Výkyvy nálad jsou dalším znakem stresu.

Dlouhodobý stres způsobuje předčasné stárnutí a ničí vaši imunitu. Jste stále nachlazení, míváte chřipky a rýmy? Ano, dostanete je častěji, pokud jste v stresu. Stres ve vás však může spustit i závažnější onemocnění.

Čím déle jste v stresu, tím větší je riziko propuknutí deprese. Dlouhodobě špatná nálada, návaly smutku, nervozita, nedostatek odpočinku a relaxu, časté onemocnění a další příznaky stresu mohou vést k depresi.

Stres je obranná reakce organismu a je objektivně zjistitelná i podle příznaků těla. A to jak fyziologických : červenání se, pocení, třes, bolesti hlavy, bušení srdce, nechutenství nebo naopak nadměrná chuť k jídlu či okusování nehtů, tak i emocionálních : změny nálad, napětí, únava, podrážděnost, pláč či strach. Stres u žen často ovlivňuje menstruační cyklus.

 

Stres jako takový se dá řešit jedině snahou o odstranění jeho příčin. Léky a potravní doplňky však mohou pomoci zvládnout některé průvodní obtíže (depresivní nebo úzkostné stavy apod.), mohou být užitečnými pomocníky při překonávání těžké životní situace.

 

Magnesium stress comfort tbl. 60 je unikátní produkt, který kromě hořčíku obsahuje Affron® standardizovaný a patentovaný extrakt z blizen šafránu setého (Crocus sativus L.) vysoké kvality ze Španělska. Tento extrakt je vyroben patentovanou nízkoteplotní technologií, pomocí které se získává vysoce koncentrovaný produkt s dlouhotrvající stabilitou účinných látek.

Šafrán setý je znám jako nejdražší koření světa. Odtud i rčení „Je toho jako šafránu.“ Má však i dlouhou historii užívání spojenou s duševní kondicí. Jeden z textů tradiční čínské medicíny o něm říká, že „dlouhodobé užívání učiní každé srdce šťastným“. A moderní výzkumy to jen potvrzují.

Affron® má rychlou absorpci (za 1hodinu), vysokou biologickou dostupnost a DNA certifikaci. Jeho účinky jsou ověřeny 8 klinickými studiemi. Přispívá k emocionální rovnováze, pomáhá podporovat relaxaci, udržovat pozitivní náladu a také dobrý komfort před a v době menstruačního cyklu.

Za zmínku ale rozhodně stojí i Magnesium (hořčík), které tento produkt obsahuje.

Jedná se o hořčík ve formě bisglycinátu hořečnatého v jeho chelátové formě. Magnesium chelát tvoří hořčík a aminokyselina s nízkou molekulovou hmotností s názvem glycin. Díky glycinu, což je přirozená, tělu vlastní malá aminokyselina, je zajištěna jak vysoká absorpce, tak biologická dostupnost a snášenlivost.

Bisglycinát hořečnatý podporuje správné fungování nervového systému, správnou funkci psychiky a přispívá ke snížení vyčerpání a únavy.

Magnesium stress comfort je nenávykový přípravek, který byl vyvinutý pro dosažení duševní a fyzické pohody, emocionální rovnováhy. Přispívá k vyrovnání se se stresem a to i akutním.

Díky kombinaci aktivních látek je vhodný pro osoby trpící změnami nálad, pocity únavy a vyčerpání, vystavené značné mentální a psychické zátěži nebo vystavené stresu z nadměrně rušného životního stylu a potřebující podporu relaxace.

Neobsahuje lepek, laktózu ani cukr.
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Jak vyzrát na kašel.

Během nachlazení nás často potrápí i kašel.

16 Led

Vánoční provoz

Vážení klienti velmi si vážíme Vaší ..provozem na našich pobočkách a webu.

08 Prc

SESDERMA – INOVATIVNÍ DERMATOKOSMETIKA využívající nanotechnologii.

Sesderma je značka dermatokosmetiky ..ětové dermatologie a geno kosmetiky.

03 Prc

Vyzrajte na imunitní systém!

I když je podzim krásné a pestrobare..ostorách a ubývá slunečního svitu.

29 Lis