Virostop přírodní štít proti virům a bakteriím.

Chrání před průnikem bakterií a virů, včetně koronaviru SARS-CoV-2.

 

SÍLA PŘÍRODY
Na účinnosti Virostopu se podepisuje rostlina Cistus creticus (cist krétský), obsahující velké množství polyfenolů. Právě polyfenoly vytvářejí takzvaný ochranný štít, který brání průniku virů a bakterií do organismu.

Rostlinné extrakty z Cista krétského se v tradiční medicíně využívají již staletí. Cist krétský účinkuje přímo na patogenního původce a má blahodárné účinky při předcházení infekčních a virových onemocnění, jakými jsou chřipka, nachlazení nebo jiné onemocnění horních cest dýchacích.
Sílu Cistu krétského zvyšují další přírodní složky. Virostop obsahuje Šalvěj lékařskou, Echinaceu purpurovou, Acerolu a citrusové bioflavonoidy. Všechny složky se vyznačují schopností zvyšovat imunitu a chránit tak před virovými a bakteriálními nákazami.


OCHRANA PROTI KORONAVIRU SARS-COV-2
Roušky, dezinfekce a dodžování rozestupů. K trojici nejúčinnějších zbraní v prevenci proti nákaze koronaviru SARS-CoV-2 se nově může přidat i ústní a nosní sprej Virostop. Tým odborníků z maďarské kliniky Complex Centre Déli v Budapešti pod vedením maďarského virologa a klinického mikrobiologa Istvána Jankovicse prokázal, že roztok použitý ve spreji výrazně snižuje riziko nákazy.

Maďarský vědecký tým ověřil své hypotézy pomocí studie in vitro, výzkumem na zvířecích buněčných tkáních a výsledky jsou nadmíru pozitivní. Když odborníci virus smíchali s Virostopem, nedokázal proniknout dovnitř buněk. Látky, které Virostop ústní sprej obsahuje, totiž vytvářejí na sliznici ochrannou bariéru. Ta zabrání proniknutí nového koronaviru hlouběji do dýchacích cest. Výsledky navíc potvrdily, že Virostop nejenže zamezuje vzniku virů, ale také pomáhá snižovat závažnost onemocnění.


Jak VIROSTOP funguje.
Účinné látky, které Virostop ústní a nosní sprej obsahují, vytvářejí na ústní a nosní sliznici ochranný film, který brání proniknutí bakterií a virů do organismu. Slouží jako prevence vůči chřipce, nachlazení a také proti koronaviru SARS-CoV-2.
Je vhodný už pro děti od 3 let. Účinně pomáhá i ohroženým a rizikovým skupinám. Nejlepší účinky dosahuje při aplikaci 3x denně pět vstřiků.
Nemá žádné vedlejší účinky či alergické reakce. Přírodní báze, na níž je Virostop založen, navíc umožňuje dlouhodobé a bezpečné užívání. Bez obav se může také kombinovat s jinými léčivy, vitamíny či výživovými doplňky.

více informací najdete zde: https://cz.virostop.info/o-virostope/

https://www.youtube.com/watch?v=1uTIOW5ygTg

 
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Vliv melatoninu na naše zdraví

Odborníci se shodují: Melatonin je d..ání před covidem a dalšími nemocemi.

29 Led

Virostop přírodní štít proti virům a bakteriím.

Chrání před průnikem bakterií a virů, včetně koronaviru SARS-CoV-2.

21 Led

Jak efektivně posílit imunitu?

Imunita, obranyschopnost je dnes vel..dpořit? Máme pro Vás tip, jak na to.

19 Led

Nově otevřené pobočky lékáren AVE

4.1.2021 jsme pro Vás otevřeli pobo.. pobočku ve Frýdlantě nad Ostravicí.

07 Led