Virostop přírodní štít proti virům a bakteriím.

Chrání před průnikem bakterií a virů, včetně koronaviru SARS-CoV-2.

 

SÍLA PŘÍRODY
Na účinnosti Virostopu se podepisuje rostlina Cistus creticus (cist krétský), obsahující velké množství polyfenolů. Právě polyfenoly vytvářejí takzvaný ochranný štít, který brání průniku virů a bakterií do organismu.

Rostlinné extrakty z Cista krétského se v tradiční medicíně využívají již staletí. Cist krétský účinkuje přímo na patogenního původce a má blahodárné účinky při předcházení infekčních a virových onemocnění, jakými jsou chřipka, nachlazení nebo jiné onemocnění horních cest dýchacích.
Sílu Cistu krétského zvyšují další přírodní složky. Virostop obsahuje Šalvěj lékařskou, Echinaceu purpurovou, Acerolu a citrusové bioflavonoidy. Všechny složky se vyznačují schopností zvyšovat imunitu a chránit tak před virovými a bakteriálními nákazami.


OCHRANA PROTI KORONAVIRU SARS-COV-2
Roušky, dezinfekce a dodžování rozestupů. K trojici nejúčinnějších zbraní v prevenci proti nákaze koronaviru SARS-CoV-2 se nově může přidat i ústní a nosní sprej Virostop. Tým odborníků z maďarské kliniky Complex Centre Déli v Budapešti pod vedením maďarského virologa a klinického mikrobiologa Istvána Jankovicse prokázal, že roztok použitý ve spreji výrazně snižuje riziko nákazy.

Maďarský vědecký tým ověřil své hypotézy pomocí studie in vitro, výzkumem na zvířecích buněčných tkáních a výsledky jsou nadmíru pozitivní. Když odborníci virus smíchali s Virostopem, nedokázal proniknout dovnitř buněk. Látky, které Virostop ústní sprej obsahuje, totiž vytvářejí na sliznici ochrannou bariéru. Ta zabrání proniknutí nového koronaviru hlouběji do dýchacích cest. Výsledky navíc potvrdily, že Virostop nejenže zamezuje vzniku virů, ale také pomáhá snižovat závažnost onemocnění.


Jak VIROSTOP funguje.
Účinné látky, které Virostop ústní a nosní sprej obsahují, vytvářejí na ústní a nosní sliznici ochranný film, který brání proniknutí bakterií a virů do organismu. Slouží jako prevence vůči chřipce, nachlazení a také proti koronaviru SARS-CoV-2.
Je vhodný už pro děti od 3 let. Účinně pomáhá i ohroženým a rizikovým skupinám. Nejlepší účinky dosahuje při aplikaci 3x denně pět vstřiků.
Nemá žádné vedlejší účinky či alergické reakce. Přírodní báze, na níž je Virostop založen, navíc umožňuje dlouhodobé a bezpečné užívání. Bez obav se může také kombinovat s jinými léčivy, vitamíny či výživovými doplňky.

více informací najdete zde: https://cz.virostop.info/o-virostope/

https://www.youtube.com/watch?v=1uTIOW5ygTg

 
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Recept na zdravý podzim: dostatek vitaminu C

Léto se s námi rozloučilo a vystřída..cký prostředek. Dostatek vitaminu C!

18 Říj

Podpořte dětem imunitu

Mnozí z nás si kladou otázku, co nás..čas podpořit imunitu, hlavně u dětí.

14 Říj

Virostop přírodní štít proti virům a bakteriím.

Chrání před průnikem bakterií a virů, včetně koronaviru SARS-CoV-2.

05 Říj

Zázrak pro restart našich buněk – Carnosine!

Věděli jste, že každá svalová buňka ..í ve svalech, srdci a mozkové kůře.

21 Zář

Promo akce na lékárnách AVE

Podzimní analýza vlasů s Revalidem

   

Srdečně Vás zveme na bezplatné poradenství a vyšetření vlasové pokožky hlavy pomocí speciální diagnostické Microcamery®. Celá akce je pod záštitou švýcarské značky Revalid®, která se specializuje na vlasovou kosmetiku a přípravky proti vypadávání vlasů.
Cílem jsou zdravé, krásné a silné vlasy. Co vše se dozvíte? - jaký je stav vašich vlasů - jak je na tom vaše pokožka hlavy - jakou máte hustotu vlasů - jakou optimální vlasovou péči zvolit
Kam a kdy mohu přijít? 

13.9. PRAHA HAVLÍČKOVA               10:00-16:00
14.9. OLOMOUC                               10:30-16:30
16.9. FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ    9:00-15:00
17.9. OSTRAVA                                  9:00-15:00

5.10.  PRAHA MŮSTEK                     10:00-16:00
6.10.  HRADEC KRÁLOVÉ                  9:30-15:30
13.10. HAVLÍČKŮV BROD                   9:30-15:30

20.10. OPAVA                                      9:00-15:00

22.11. BRNO  Šilingrovo náměstí        9:00-15:00

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

13. Zář - 20. Říj