Probiotika pro harmonii střevní mikroflóry

Mít v pořádku střevní mikroflóru je základ. Ve hře je nejen samotný stav trávicí soustavy, ale také správná funkce imunitního systému.

Ve sliznici tlustého střeva se totiž nachází obrovské množství buněk, které mají na naši obranyschopnost velký vliv. Proto je důležité udržovat střevní mikroflóru v harmonii, s čímž mohou pomoci i probiotika.

 

Harmonie střevní mikroflóry může být narušena celou řadou vlivů jako jsou nevhodná strava, přemíra cukrů, překyselení organizmu, stres či užívání antibiotik. Tedy jevy, se kterými se často v našem běžném životě setkáváme.

Probiotika představují živé kultury, které osidlují náš trávicí systém. Jejich činnost je jednoznačně příznivá – působí právě na střevní mikroflóru, proto se doporučuje například pravidelný příjem mléčných kysaných výrobků, které probiotika obsahují. Další možností pro doplnění jsou doplňky stravy včetně novinky od VITARu – tradičního českého výrobce vitaminových doplňků.

 

Probiotika se 4 kmeny a velkou odolností.

Vitar Probiotika nabízejí velmi pohodlný způsob užívání i vyladěné složení s dalšími podpůrnými látkami pro harmonii střevní mikroflóry a imunitního systému. Jedná se o sypkou formu s pomerančovou příchutí v jednorázových sáčcích (stick packy), které stačí vysypat do úst. Sypká směs se postupně přemění ve žvýkací hmotu, která se následně v ústech zcela rozpustí. Obsah sáčku lze rozmíchat také ve studené nebo vlažné vodě, takže máte na výběr. Doporučeno pro dospělé a děti od 12 let.

S každou dávkou dodáte tělu 2 miliardy probiotik 4 různých kmenů. Výhodou této různorodosti je širší spektrum probiotik a rozsáhlejší osídlení zažívacího traktu. Mezi těmito čtyřmi kmeny je navíc LactoSpore® – Bacillus coagulans vyznačující se odolností vůči vysokým teplotám a kyselému prostředí v žaludku. Díky tomu se živé kultury probiotik dostanou v maximální míře do trávicího traktu, kde je cílové místo jejich působení.

 

Prebiotika a vitaminy – velké plus pro vás

Kromě probiotických kultur obsahuje doplněk stravy od VITARu také rozpustnou prebiotickou vlákninu GOFOS, která je sama o sobě přínosem pro střevní mikrobiom s příznivým vlivem na trávení, a může také sloužit jako potrava pro probiotické bakterie.

 

Synergický efekt obsažených účinných látek podporují i vitaminy C a D, které přispívají ke správné činnosti imunitního systému.

To všechno najdete v praktických jednorázových sáčcích v sypké směsi Vitar Probiotika s pomerančovou příchutí, která i výborně chutná.

 
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Žlutá řada od WALMARKU

Hledáte kvalitní doplňky stravy s dl..nejcennější co máte, o Vaše zdraví!

06 Kvě

Trápí Vás bodavá bolest, píchání, brnění a mravenčení v rukou a nohou?

Omezuje Vás to v každodenním životě? Zhoršují se tyto příznaky v noci?

23 Dub

Glutathion – látka tělu vlastní a velmi důležitá, ale přitom pro většinu z nás neznámá.

Glutathion – látka tělu vlastní a ve.. nám tato látka pomoci i s COVID-19?

19 Bře

Klidný spánek s rostlinnými extrakty pro váš relax

Spánek je nesmírně důležitou součást..čerstvá novinka Vitar Klidný spánek.

14 Ún

Promo akce na lékárnách AVE