Probiotika pro harmonii střevní mikroflóry

Mít v pořádku střevní mikroflóru je základ. Ve hře je nejen samotný stav trávicí soustavy, ale také správná funkce imunitního systému.

Ve sliznici tlustého střeva se totiž nachází obrovské množství buněk, které mají na naši obranyschopnost velký vliv. Proto je důležité udržovat střevní mikroflóru v harmonii, s čímž mohou pomoci i probiotika.

 

Harmonie střevní mikroflóry může být narušena celou řadou vlivů jako jsou nevhodná strava, přemíra cukrů, překyselení organizmu, stres či užívání antibiotik. Tedy jevy, se kterými se často v našem běžném životě setkáváme.

Probiotika představují živé kultury, které osidlují náš trávicí systém. Jejich činnost je jednoznačně příznivá – působí právě na střevní mikroflóru, proto se doporučuje například pravidelný příjem mléčných kysaných výrobků, které probiotika obsahují. Další možností pro doplnění jsou doplňky stravy včetně novinky od VITARu – tradičního českého výrobce vitaminových doplňků.

 

Probiotika se 4 kmeny a velkou odolností.

Vitar Probiotika nabízejí velmi pohodlný způsob užívání i vyladěné složení s dalšími podpůrnými látkami pro harmonii střevní mikroflóry a imunitního systému. Jedná se o sypkou formu s pomerančovou příchutí v jednorázových sáčcích (stick packy), které stačí vysypat do úst. Sypká směs se postupně přemění ve žvýkací hmotu, která se následně v ústech zcela rozpustí. Obsah sáčku lze rozmíchat také ve studené nebo vlažné vodě, takže máte na výběr. Doporučeno pro dospělé a děti od 12 let.

S každou dávkou dodáte tělu 2 miliardy probiotik 4 různých kmenů. Výhodou této různorodosti je širší spektrum probiotik a rozsáhlejší osídlení zažívacího traktu. Mezi těmito čtyřmi kmeny je navíc LactoSpore® – Bacillus coagulans vyznačující se odolností vůči vysokým teplotám a kyselému prostředí v žaludku. Díky tomu se živé kultury probiotik dostanou v maximální míře do trávicího traktu, kde je cílové místo jejich působení.

 

Prebiotika a vitaminy – velké plus pro vás

Kromě probiotických kultur obsahuje doplněk stravy od VITARu také rozpustnou prebiotickou vlákninu GOFOS, která je sama o sobě přínosem pro střevní mikrobiom s příznivým vlivem na trávení, a může také sloužit jako potrava pro probiotické bakterie.

 

Synergický efekt obsažených účinných látek podporují i vitaminy C a D, které přispívají ke správné činnosti imunitního systému.

To všechno najdete v praktických jednorázových sáčcích v sypké směsi Vitar Probiotika s pomerančovou příchutí, která i výborně chutná.

 
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Glutathion – látka tělu vlastní a velmi důležitá, ale přitom pro většinu z nás neznámá.

Glutathion – látka tělu vlastní a ve.. nám tato látka pomoci i s COVID-19?

15 Kvě

Irbis Čekanka osladí i dodá vlákninu

Sladidla dokážou omezit či zcela nah..á příznivý vliv na trávicí soustavu.

04 Kvě

Probiotika pro harmonii střevní mikroflóry

Mít v pořádku střevní mikroflóru je .. správná funkce imunitního systému.

27 Bře

ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY

Srdečně Vás zveme k návštěvě této na.. tř. Kosmonautů 1082/29 v Olomouci.

10 Bře

Promo akce na lékárnách AVE

Analýza vlasů s Revalidem

   

Srdečně Vás zveme na bezplatné poradenství a vyšetření vlasové pokožky hlavy pomocí speciální diagnostické Microcamery®. Celá akce je pod záštitou švýcarské značky Revalid®, která se specializuje na vlasovou kosmetiku a přípravky proti vypadávání vlasů.


Cílem jsou zdravé, krásné a silné vlasy.

Co vše se dozvíte?

  • jaký je stav vašich vlasů
  • jak je na tom vaše pokožka hlavy
  • jakou máte hustotu vlasů
  • jakou optimální vlasovou péči zvolit

 

Kdy a kam mohu přijít? 

pondělí   22.5.2023     9:30-15:30   Šumperk

středa    24.5.2023    10:00 - 16:00  Bohumín

pondělí   29.5.2023  10:00 -16:00  Olomouc

pondělí   5.6. 2023    11:00 - 17:00 Brno Komárov

středa     7.6.2023     9:00 - 15:00 Frýdlant nad Ostravicí 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

02. Kvě - 10. Črv