Jak na bolest v krku, chrapot či dráždění ke kašli?

HYDRO PASTILKY – 1 ŘEŠENÍ NA VÍCE PROBLÉMŮ

Většina volně prodejných přípravků na bolest v krku obsahuje antiseptika nebo anestetika a v posledních letech se rozšířilo používání lokálně působících antibiotik. Ta však účinkují pouze proti bakteriím, které ve většině případů nejsou původcem akutního zánětu sliznice. Nejčastěji se totiž jedná o virové záněty.

Lokální anestetika sice rychle zmírní bolest, ale jen na krátkou dobu. Antiseptika účinkují zase jen povrchově, přičemž infekce se odehrává v hloubce tkání. Do popředí se tak v posledních letech dostává koncept zvlhčení podrážděné sliznice v oblasti ústní dutiny, hltanu a hrtanu stejně jako potřeba regenerace sliznice podrážděné či vysušené.

 

Co lze doporučit pacientům s akutními problémy hrdla a hlasivek?
Novinkou v této oblasti je zdravotnická pomůcka – hydro pastilky. Jsou určeny pro široké spektrum diagnóz, jako je bolest v krku při nachlazení, chrapot nebo dráždění ke kašli při nachlazení, alergii či vlivem suchého vzduchu v klimatizovaných, případně suchých vytápěných prostorách.
Velmi dobrým pomocníkem jsou hydro pastilky i pro namáhané hlasivky učitelů, řečníků, herců či zpěváků. V neposlední řadě jsou určeny pro pacienty s chronickými onemocněními, která způsobují suchost sliznice, jako jsou stavy při a po ozařování, ztrátě nebo poruše činnosti slinných žláz nebo po nejrůznějších stomatologických zákrocích, u nichž hydro pastilky podpoří regeneraci sliznic.
Pomocníkem mohou být i u kuřáků, kterým sliznice vysušuje tabákový kouř, nebo u sportovců, kde dochází k vysušení sliznic vlivem zvýšené námahy.

 

Čím se nové pastilky liší od ostatních produktů?
Jsou jedinečné svým složením. Obsahují tzv. hydrogel komplex, který tvoří karbomer, xantanová guma a kyselina hyaluronová. Při cucání pastilek se sliznice pokrývá hydrogelem, který vytváří ochranu proti průniku a šíření bakterií a virů a zároveň zvlhčuje vysušenou a podrážděnou sliznici. Obsažený pantotenát vápenatý sliznici regeneruje.
V případě potřeby se mohou hydro pastilky užívat i dlouhodobě. Při užívání hydro pastilek nedochází k narušování ústního mikrobiomu!

 

Benefity:

● Cucáním pastilek se vytvoří hydratační film, který pokryje sliznici.
● Zvlhčení sliznice úst a hltanu – kyselina hyaluronová váže vodu, působí jako zásobník vody
● Ochrana a regenerace – hydrogel komplex vytváří na podrážděné sliznici ochranný a zvlhčující film, pantotenát vápenatý udržuje regenerační a metabolické poměry v sliznici

 

HYDRO PASTILKY pomohou při těchto potížích:

 • bolest/škrábání
 • chrapot
 • dráždivý kašel
 • namáhané hlasivky
 • suchá sliznice úst
 • pálení v krku

  Hydro pastilky lze bezpečně užívat v těhotenství i v období kojení. Jsou vhodné i pro děti a diabetikyProdukty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Pro spánek Vašich snů

Řešení nespavosti má jméno Lunestil®!

23 Črv

Glutathion – látka tělu vlastní a velmi důležitá, ale přitom pro většinu z nás neznámá.

Glutathion – látka tělu vlastní a ve.. nám tato látka pomoci i s COVID-19?

06 Črv

Jak na bolest v krku, chrapot či dráždění ke kašli?

HYDRO PASTILKY – 1 ŘEŠENÍ NA VÍCE PROBLÉMŮ

30 Kvě

7 TIPŮ PRO DOKONALOU BRONZOVOU PLEŤ

Kdo by nechtěl v sezoně „nachytat“ d..dkem spokojení a vaše kůže netrpěla?

10 Kvě

Promo akce na lékárnách AVE

Letní analýza vlasů s Revalidem

   

Srdečně Vás zveme na bezplatné poradenství a vyšetření vlasové pokožky hlavy pomocí speciální diagnostické Microcamery®. Celá akce je pod záštitou švýcarské značky Revalid®, která se specializuje na vlasovou kosmetiku a přípravky proti vypadávání vlasů.


Cílem jsou zdravé, krásné a silné vlasy.

Co vše se dozvíte?

 • jaký je stav vašich vlasů
 • jak je na tom vaše pokožka hlavy
 • jakou máte hustotu vlasů
 • jakou optimální vlasovou péči zvolit

Kdy a kam mohu přijít? 

 úterý    21.6.2022    10:00 -16:00    Olomouc,Lékárna AVE,  třída Kosmonautů 29

 čtvrtek 14.7. 2022    11:00 - 17:00   Praha 10 – Malešice - Lékárna AVE, Počernická 62

 

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

03. Dub - 14. Črc