Potřebuji si předtím, než začnu užívat potravinové doplňky, udělat krevní test?

Každé tělo je jiné. Když přijde na dobré zdraví, neplatí žádná pravidla. Váš životní styl, výživa a genetika – to vše ovlivňuje Váš celkový zdravotní stav.

 

V různých ročních obdobích a v různých etapách života budete mít rozdílné potřeby. Výživa přizpůsobená Vašim potřebám eliminuje dohady o zdravějším způsobu života – přináší Vám silnější a informovanější výchozí pozici pro rozhodování o Vašem trvalém zdraví.

BalanceTest od Zinzino, globální značky v oblasti zdraví a wellness, je důvěrný, anonymní a vědecky podložený test ze suché krevní kapky, který si snadno uděláte v pohodlí domova. Je to snadný a účinný způsob, jak získat přehled o svých esenciálních tucích a aktuálním poměru omega-6:3, který Vám umožní přizpůsobit užívání potravinových doplňků Vašim potřebám. Test opakujte každé čtyři měsíce, abyste si mohli porovnat výsledky, sledovat vývoj a získat písemný důkaz o tom, že doplňky mají na Vaše tělo vliv.

 

 

 

 

Co je BalanceTest?
Komplexní krevní test, díky kterému získáte jedinečný profil mastných kyselin, představuje smysluplný způsob, jak porozumět svému aktuálnímu zdravotnímu stavu a dopadu svých životních rozhodnutí. BalanceTest měří 11 mastných kyselin v krvi, včetně hladiny esenciálních omega-3, a přináší Vám šest různých zdravotních ukazatelů vycházejících z Vašich hodnot omega-6:3, abyste měli přehled o svém zdraví a výživových potřebách.

 

Test zabere jen pár minut, analýza se zpracovává nezávisle a Vaše výsledky jsou hotové během tří týdnů. Výsledky testu uvádějí kromě klíčových údajů o rovnováze omega-6:3 ve Vaší stravě také Váš omega-3 index, hodnotu ochrany, tekutost (propustnost) buněčné membrány a duševní odolnost. Získáte také podrobná doporučení určená přímo pro Vás, která Vám vysvětlí, jak pomocí stravy a cvičení dosáhnout lepší rovnováhy v životě. Výsledky testu můžete použít jako výchozí bod na své cestě za zdravím a k obnovení rovnováhy Vašeho těla pomocí vysoce kvalitních omega potravinových doplňků, jako je například BalanceOil+. Tento potravinový doplněk má 18 zdravotních benefitů schválených Evropským úřadem pro bezpečnost potravin, které přispívají k normální funkci mozku, srdce a imunitního systému.

 

Co se testuje?
BalanceTest Vám poskytne přesné hodnoty 11 mastných kyselin ve vaší krvi. To zahrnuje kyselinu palmitovou (PA), kyselinu stearovou (SA), kyselinu olejovou (OA), linolovou (LA), kyselinu alfa-linolenovou (ALA), kyselinu gama-linolenovou (GLA), kyselinu dihomoGamma-linolenovou (DHGLA), kyselinu arachidonovou (AA), kyselinu eikosapentaenovou (EPA), kyselinu dokosapentaenovou (DPA) a kyselinou dokosahexaenovou (DHA).

 

 

Mezi všemi nejrůznějšími doplňky stravy, které jsou dnes na trhu, rybí olej je jedním z nejvíce užívaných. Nejběžněji jej užívají lidé, kteří obecně nekonzumují mnoho mořských plodů a ryb, ale také těhotné ženy. Vzhledem k tomu, že si tělo přirozeně nevytváří esenciální mastné kyseliny omega-3, prospěje užívání těchto potravinových doplňků každému.

Rybí olej je esenciální
Jak název napovídá, tento olej se extrahuje z rybích tkání s vysokým obsahem omega-3, mezi které patří EPA, DHA a DPA. Moderní západní strava obsahuje více kyselin omega-6 než omega-3, což může narušit velmi důležitý poměr mastných kyselin. Výhody omega-3 nelze dostatečně zdůraznit. Naše tělo totiž potřebuje esenciální omega-3, aby normálně fungovalo.

 

Rybí olej pozitivně ovlivňuje náš cholesterol a snižuje krevní tlak 
Omega-3 EPA a DHA se podílejí na normální funkci srdce, udržování hladin triglyceridů v krvi a krevního tlaku.

Kromě zdraví oběhové soustavy přispívá omega-3 k udržení normální funkce mozku a zraku. Už jen samotná ochrana srdce, mozku a zraku je dostatečně dobrý důvod, proč rybí olej užívat. Díky Zinzino BalanceOil+ už o tom ani není pochyb.

BalanceOil+ využívá vědecky certifikované měření čistého rybího oleje a obsahuje extra panenský olivový olej z rané sklizně a vitamín D3 přírodního původu. Byl navržen tak, aby jemně obnovoval rovnováhu omega v těle, upravoval a udržoval hladiny EPA a DHA a chránil buňky před oxidačním stresem, takže jde o mnohem víc než jen rybí tuk.

 

Omega-3 pomáhá nejen zdraví srdce, mozku a buněk
Pomáhá udržovat hladiny vápníku v těle, přispívá k normální funkci kostí, svalů, zubů, buněčného dělení a imunity. Ještě lepší je, že kyselina olejová poskytuje dodatečnou podporu srdci a udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi

Pro maximální zdravotní benefity rybího oleje na kvalitě záleží
Řada Zinzino BalanceOil+ obsahuje udržitelně získávaný rybí olej z malých pelagických ryb, jako jsou ančovičky, sardinky a makrely, s vysokým obsahem Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA. Produkt má certifikát Friend of the Sea, což je celosvětově standardizovaný certifikát pro produkty a služby, které respektují a chrání mořské prostředí. To znamená, že rybí olej je přírodní a molekulárně testovaný na toxiny, aby byla zajištěna jeho bezpečnost, čerstvost a nesrovnatelná čistota. Všechny vysoce kvalitní čisté potravinové doplňky s omega-3 prochází procesem rafinace, který nejen, že zbavuje rybí olej kontaminantů, ale bohužel také polyfenolů. Tyto účinné mikroživiny s antioxidačními schopnostmi se přirozeně nacházejí v tučných rybách, aby stabilizovaly oxidaci, optimalizovaly vstřebávání v těle a zajistily, že omega-3 budou působit v buněčných membránách našeho těla.

 

Extra panenský olivový olej pro optimalizaci vstřebávání
Polyfenoly s vysokým obsahem antioxidantu z oliv z rané sklizně jsou nejbližší těm, které se přirozeně nachází v rybách. Zinzino byla jedna z prvních značek, které začaly tuto ingredienci bohatou na antioxidanty přidávat do svých produktů ověřených vědou. Jedinečné složení řady Zinzino BalanceOil+ představuje synergickou směs se základem z 60 % čistého rybího oleje z divoce lovených malých ryb a 40 % zastudena lisovaného olivového oleje s polyfenoly z oliv z rané sklizně a omega-9.

Každé tělo je jiné a úroveň potravinových doplňků s omega-3 vstřebatelná Vaším tělem také záleží na individuálních faktorech, jako jsou Vaše hmotnost, kyselost žaludku, genotyp, a dokonce některé alergie. Zinzino BalanceTest odhalí Váš profil jedinečných mastných kyselin a povede Vás při výběru potravinových doplňků omega-3, které budou pro Vaše tělo fungovat. Doporučujeme zvolit právě BalanceOil+ , který je bezpečný, přírodní a v porcích upravených na míru Vašemu vlastnímu profilu mastných kyselin.
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Klidný spánek s rostlinnými extrakty pro váš relax

Spánek je nesmírně důležitou součást..čerstvá novinka Vitar Klidný spánek.

14 Ún

Péče o dětskou pokožku: Znáte pravidlo 3 minut?

Koupel je důležitou součástí péče o .. pravidlo 3 minut. O co vlastně jde?

06 Ún

Nachlazení, chřipka nebo COVID-19: jak je rozlišit?

V průběhu zimy čelíme vlně infekcí d.. liší chřipka, COVID-19 a nachlazení

01 Ún

Vyzkoušejte novinku – náplasti s vitamíny

Věděli jste, že naše tělo dokáže vst..ovince – náplastem od značky Hemnia.

22 Led

Promo akce na lékárnách AVE