Synbiotika? Moudré spojení probiotik a probiotik.

Přípravek Compliflora - nejen při léčbě antibiotiky, ale i dobrý pomocník při cestování.

K narušení střevní mikroflóry může dojít působením antibiotik, změnou naší stravy spojenou např. s cestováním. Důsledkem mohou být střevní obtíže.
Synbiotika jsou potraviny nebo doplňky stravy, které obsahují jak probiotikum, tak i prebiotikum. Tyto dvě složky se v potravině vzájemně pozitivně ovlivňují – a to tak, že jejich společný vliv na prospěšnou mikroflóru střev je vyšší než při aplikaci jen jedné z nich (samotného probiotika nebo samotného prebiotika).

Pokud jsou synbiotika užívána pravidelně a v dostatečném množství, jejich hlavním přínosem pro konzumenta je zlepšení přirozené rovnováhy střevní mikroflóry, což významným způsobem ovlivňuje celkový zdravotní stav.

Samotné slovo „synbiotikum“ pochází z řečtiny a vzniklo jako paralela ke slovu „probiotikum“. Skládá se ze dvou částí: „syn“ a „bios“, což v překladu znamená „společně“ a „život“. Název odkazuje na společné synergické působení probiotika a prebiotika. 
Pečovat o rovnováhu střevního mikrobiomu lze užíváním doplňků stravy, které obsahují probiotické bakterie a kvasinky ve spojení s prebiotiky.


Complifora ATB complex je komplexní symbiotikum, které obsahuje jako prebiotikum čistě rostlinný cukr oligofruktózu a probiotickou složku tvoří směs dvou bakterií mléčného kvašení Lactobacillus rhamnosus GC a Bifidobacterium lactis. Tyto bakterie mají vědecky prokázané probiotické vlastnosti. Produkt navíc obsahuje probiotickou kvasinku Saccharomyces boulardii. Její výhodou je odolnost vůči antibiotikům.
Jedna kapsle obsahuje dostatečné množství 6 miliard probiotických mikroorganismů v denní dávce. Kapsle je chráněna speciální technologií, která zajistí pozvolné uvolňování.
Compliflora ATB complex obnovuje střevní mikrobiotu a tím pomáhá zachovat slizniční imunitu. Produkt je vhodný pro kojence od 1 měsíce, děti a dospělé. Využijete ho nejen při a po užívání antibiotik, ale také při cestování a změně stravy.

Compliflora Immuno Complex je komplexní symbiotikum, které obsahuje vitamin D 1000 IU a zinek pro každodenní podporu přirozené obranyschopnosti organismu.
Bakterie mléčného kvašení (Lactobacillus a Bifidobacterium - 2 miliardy/1 kapsle) a prebiotikum - inulin, který tvoří živnou půdu pro bakterie.
Vitamin D (1000 IU) přispívá k normální funkci imunitního systému.
Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Jedna kapsle obsahuje dostatečné množství 2 miliard probiotických mikroorganismů v denní dávce. Kapsle je chráněna speciální technologií, která zajistí pozvolné uvolňování.

A pro ty nejmenší je tu přípravek Compliflora Baby kapky 5 ml
Jsou to dětské probiotické kapky obsahující mikrokapsle živých bakterií mléčného kvašení (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium lactis: 5 miliard /5 kapek). Kapky je vhodné podávat  při a po užívání antibiotik. Patentovaná technologie mikroenkapsulace zajišťuje životaschopnost bakterie v mikrokapsli při průchodu střevním traktem. Kapky jsou vhodné pro kojence od 1 měsíce, děti a dospělé.

 
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Zázrak pro restart našich buněk – Carnosine!

Věděli jste, že každá svalová buňka ..í ve svalech, srdci a mozkové kůře.

10 Črv

Pitný režim pro naše nejmenší

Firma SONNENTOR se v České republice..čajů a bio specialit už téměř 30 let

31 Kvě

AROMATERAPIE PRO PODPORU JÓGOVÉ PRAXE

Aromaterapie může být součástí vaší jógové praxe, ale i běžného života.

19 Kvě

Synbiotika? Moudré spojení probiotik a probiotik.

Přípravek Compliflora - nejen při lé..ale i dobrý pomocník při cestování.

06 Kvě

Promo akce na lékárnách AVE

Den s NOBILIS TILIA v Zábřehu

   

Přijďte se seznámit s českou přírodní kosmetikou Nobilis Tillia, která je průkopníky přírodní aromaterapeutické kosmetiky v Čechách.
Od roku 1994 vytváří s vášní a pokorou přípravky účinně pečující o pleť i celkovou životní harmonii.

Nobilis Tillia má vhodnou péči pro všechny od miminek až o péči o stárnoucí pokožku, najdete zde kvalitní aromaoleje, i tělovou péči.

Těšíme se na Vás v  LÉKÁRNĚ AVE ZÁBŘEH, Školská 15 , v pátek 25.6. od 9:00 do 16:00

10. Črv - 25. Črv