Zákaznická linka: +420 602 551 244 ( 8:00 - 16:00 hod.)

Vichy 25% sleva Dny MarianneStérimary v akci na lékárně AVE
Nuxe zázračný olej 30 ml zdarmaAvene Trixera novinka za akční ceny
Menu
Doprava nad 1 999,- ZDARMA
pro zlatý účet nad 1 399,-
Online platby
Benefity platby
2 700 výdejních míst
69,- za balík na poštu

Šampony Ducray jako pomocník proti vypadávání vlasů

Asi se s ním setkal každý z nás. Je úplně normální, že vlasy padají - jedná se o přirozený proces obměny – vlasy vypadnou a místo nich začínají růst vlasy nové.

Padání vlasů? Žádný problém pro šampony Ducray

Celkově růst vlasu trvá zhruba od dvou do sedmi let. Pokud pozorujete, že vám v poslední době začalo padat více vlasů než obvykle je důležité najít příčinu. Proč začaly padat? Důvodů může být celá řada: stres, hormonální nerovnováha, špatný krevní oběh, špatná strava, nedostatek vitamínů, minerálů či aminokyselin, ale i nevhodná vlasová kosmetika.

A teď co s tím? Na trhu je nepřeberné množství přípravků, od šamponů, tonic, aktivátorů až po tabletky. Přípravky je nutné vybírat s ohledem na Váš zdravotní stav a životní styl.

Důležitou složkou při výběru hraje také složení přípravku. Při výběru tablet hledejte ve složení aminokyseliny, minerály a vitamíny. U přípravků lokálně aplikovaných máme širší spektrum účinných složek. Vybírat lze z přípravků prokrvujících, vyživujících či obnovujích vlasový růst. Každý přípravek má své specifikum.  Je vhodnější zkombinovat tabletky s lokální péčí.
Vhodné je také provádět mikromasáž vlasové pokožky, kdy dojde k uvolnění vlasových váčků a ty budou lépe přijímat dodávané látky.

Akční nabídka šamponů Ducray

V případě šamponů doporučujeme značku Ducray, která se přímo specializuje na vypadávání vlasů, doporučujeme vyzkoušet jejich šampony. Vlasy budou krásně vyživeny a plné lesku. S námi ušetříte na péči o své vlasy. Celková nabídka akčních šamponů Ducray je zde. Doporučujeme také řadu Neoptide od Ducray.

Produkty Ducray za akční ceny:

 
<< zpět na seznam článků

Máte odborný dotaz?

Zeptejte se našich farmaceutů
Využijte naši online poradnu

Odběr novinek

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, tel. +420 272 185 111, www.sukl.cz
Hlášení nežádoucích účinků

© Lékárna AVE 2017
Všechna práva vyhrazena

Naše pobočky

Šumperk - Krátká 2
Zábřeh - Žižkova 14
Olomouc - Tř. Kosmonautů 29
OC Breda Opava
Uničov - Masarykovo nám. 33

Ověření legálního provozu E-shopu

Užívejte léčivé přípravky pouze tehdy, pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určené, a po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Účelem tohoto materiálu není zvýšení spotřeby, výdeje nebo předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinky a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.