Vážení zázazníci, vzhledem k aktuálním vysokým teplotám doporučujeme zásilky dodané do výdejních boxů vyzvedávat co nejdříve po jejich doručení, případně zvolit doručení do výdejního místa či na adresu. Děkujeme a přejeme krásné letní dny.

NOVINKA: Vitar Rehydratace Active + probiotika

Jsou situace, kdy organizmus v nadměrné míře ztrácí tekutiny a minerální látky, což není optimální. Stačí si představit průjem, zvracení, ale třeba i sport nebo slunění. V takových chvílích se může hodit rehydratační nápoj, který doplní tekutiny a minerální látky. Rehydratace Active od VITARu navíc dodá tělu také probiotika.

Vitar Rehydratace Active je určena k přípravě hypotonického nápoje s obsahem iontů, glukózy a probiotického kmene LactoSpore. Ten díky své termostabilitě a odolnosti vůči kyselému prostředí prochází zažívacím traktem až do střev, kde může střevní mikroflóru obohatit. Hlavním přínosem pro organizmus je pak jeho hydratace a doplnění ztrácených minerálních látek – chloru, sodíku a draslíku.

 

 

 

Rehydratační nápoj se hodí při nadměrném slunění, zvýšené tělesné námaze, sportu či změně stravovacích návyků během cestování, kdy může docházet ke snížení množství tekutin v organizmu. Podobně jako v případech průjmu nebo zvracení. V takových situacích je vhodné zajistit dostatečný přísun tekutin právě formou nápoje s vyváženým obsahem minerálních látek.

Nedostatečný příjem vody je častý např. u starých lidí, imobilních pacientů a u dětí, kteří mají snížený pocit žízně.

Vitar Rehydratace Active seženete hned ve dvou různých formách:

  •  Sypké směsi balené v praktických jednorázových sáčcích, které můžete mít kdykoli po ruce. Balení obsahuje 10 sáčků.
  •  Šumivých tabletách v tubě. Balení obsahuje 2 tablet.

 

 

Doporučené denní dávkování: 1 sáček nebo 1 tabletu rozpustit ve 150 ml vody. Děti od 6 do 12 let 1 sáček nebo 1 tabletu denně. Dospělí 1 až 2 sáčky nebo tablety denně při zvýšené ztrátě tekutin organizmem. Osmolalita nápoje připraveného dle doporučení je 240 – 250 mOsm/kg.

Vyrábí VITAR, s.r.o.
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Letní soutěž s WELEDOU

Zpříjemněte si léto a vyhrajte rituá..ši pleť od přírodní kosmetiky WELEDA

16 Črc

Repelent: nejlepší přítel člověka

Repelent by měl být během sezony (od..íst nás pak mohou otravovat komáři.

10 Črc

NOVINKA: Vitar Rehydratace Active + probiotika

Jsou situace, kdy organizmus v nadmě..ARu navíc dodá tělu také probiotika.

30 Črv

CESTOVNÍ LÉKÁRNIČKA

I na dovolené je dobré být připraven.. neopomenout při cestě na dovolenou:

11 Črv

Promo akce na lékárnách AVE