Vyzkoušejte novinku – náplasti s vitamíny

Věděli jste, že naše tělo dokáže vstřebat vitamíny a minerály přes kůži a že i menší dávka může mít stejnou biologickou dostupnost jako třeba kapsle? Přesvědčit se doslova na vlastní kůži o tom můžete díky novince – náplastem od značky Hemnia.

 

V jejich nabídce najdete na náplasti na kocovinu, na energii, pro lepší soustředění, lepší spánek nebo na zmírnění nepříjemných problémů s menopauzou .

 

Náplasti jsou nenápadné, průhledné a díky rozměru jen 32 x 32 milimetrů vám nebudou překážet ani na sebe zbytečně poutat pozornost.ny do jemné lepicí vrstvy a poté naneseny na účinné náplasti. Jejich výhodou je vysoká vstřebatelnost, navíc neobsahují žádný cukr, přídavné látky a neprochází trávicím traktem.

V každém balení najdete 30 kusů. Jejich účinek je okamžitý po nalepení a na kůži je můžete mít až 24 hodin. Používat by se neměly na poškozenou kůži. Pro nalepení si vyberte místo na pokožce, které není ochlupené. Nalepit je můžete tak například na vnitřní stranu paže, na vnitřní stranu zápěstí, ale klidně také do oblasti pod pupíkem nebo za krk. Záleží jen na vás, jak vám to bude pohodlné. Pokud aplikujete další náplast, vyberte si jiné místo. Případné drobné zbytky náplasti můžete jednoduše smýt vodou a mýdlem.

 

 

Jakou náplast vybrat?

Náplast Focus pro lepší soustředění

A jak vůbec fungují? Extrahované tinktury a klinicky testované složky jsou smíchá

Důraz na výkon je pro dnešní svět typický. Ne vždy máme ale ideální podmínky, abychom mohli v práci nebo při studiu zapnout opravdu na maximum. Mezi typické projevy únavy patří poruchy soustředění – a čím méně se soustředíme, tím slabší je náš duševní výkon. Kombinace výtažků z jinanu dvojlaločného a bakopy drobnolisté, které tyto náplasti obsahují, může prospět, pokud máte pocit, že je toho na nás moc.

Náplast Energy na rychlé povzbuzení

Náplasti Energy jsou zajímavou alternativou k povzbuzujícím prostředkům, které musíme polykat nebo pít. Náplasti obsahují účinný povzbuzující mix kofeinu, extraktu ze zeleného čaje a vitamínů B3, B5 a B6. Energetickou vzpruhu můžete očekávat do půl hodiny po nalepení náplasti. Právě včas, abyste na schůzce zazářili nebo neusnuli za volantem.

Náplasti Recovery proti kocovině

Kocovina je častým nepříjemným následkem příjemné zábavy spojené s konzumací vyšší míry alkoholu. Klíčovým důvodem kocoviny bývá paradoxně dehydratace, protože obvykle zapomínáme během pití alkoholu na doplnění dostatečného množství vody a alkohol sám o sobě tělo dehydratuje. Pokud jste se po večírku probudili s bolestí hlavy, pocitem žízně, citlivostí na světlo, nevolností nebo celkovým pocitem slabosti, může vám kromě odpočinku a tekutin pomoci novinka: Hemnia Recovery proti kocovině.

 

Menopause - Náplasti pro zmírnění příznaků menopauzy

Náplasti Menopause jsou jemným, neinvazivním způsobem, který může zmírnit nebo zcela potlačit nepříjemné průvodní jevy menopauzy, jež nám mohou komplikovat osobní i pracovní život – jako například výkyvy náklad, návaly horka nebo nadměrné pocení. Náplasti obsahují kombinaci blahodárných rostlin gotu koly, damiány a ploštičníku hroznatého. Kromě okamžité úlevy mohou také přispět k obnově duševní a tělesné svěžesti v tomto náročném období.

Sleep - Náplasti pro zlepšení kvality spánku
Dobrý spánek je nezbytný pro obnovení fyzických i duševních sil. Zároveň na jeho kvalitu působí mnoho okolností, které ne vždy můžeme ovlivnit. Stres, námaha v práci, příliš mnoho času stráveného před obrazovkami počítačů nebo mobilu si každou noc vybírají svou nepříjemnou daň. Pomoci může další zajímavá novinka v kategorii náplastí s názvem Sleep. Náplast s promyšlenou kombinací dobře známého kozlíku lékařského, mučenky, extraktu z chmele a CBD působí jemně, postupným vstřebáním pokožkou. Náplast může pomoci k příjemnému zklidnění a prospět celkové kvalitě spánku po celou noc. Náplast doporučujeme odlepit po probuzení.
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Klidný spánek s rostlinnými extrakty pro váš relax

Spánek je nesmírně důležitou součást..čerstvá novinka Vitar Klidný spánek.

14 Ún

Péče o dětskou pokožku: Znáte pravidlo 3 minut?

Koupel je důležitou součástí péče o .. pravidlo 3 minut. O co vlastně jde?

06 Ún

Nachlazení, chřipka nebo COVID-19: jak je rozlišit?

V průběhu zimy čelíme vlně infekcí d.. liší chřipka, COVID-19 a nachlazení

01 Ún

Vyzkoušejte novinku – náplasti s vitamíny

Věděli jste, že naše tělo dokáže vst..ovince – náplastem od značky Hemnia.

22 Led

Promo akce na lékárnách AVE