Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20


Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenezin a kofein. Účinek Ataralginu se projeví obvykle za 1/2-1 hodinu a trvá většinou 4 hodiny. Přípravek Ataralgin není určen pro děti a dospívající mladší 15 let. Čtěte pozorně příbalový leták.


Skladem

103 
Uvedená cena je platná pouze pro internetovou objednávku




Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenezin a kofein. Účinek Ataralginu se projeví obvykle za 1/2-1 hodinu a trvá většinou 4 hodiny. Přípravek Ataralgin není určen pro děti a dospívající mladší 15 let. Čtěte pozorně příbalový leták.

 

Dávkování

  • Vždy užívejte Ataralgin přesně podle pokynů této příbalové informace. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
  • Obvyklá dávka pro dospělé je při bolesti 1-2 tablety, dále podle potřeby několikrát denně (v intervalech nejméně čtyřhodinových) do nejvyšší dávky 3-6 tablet denně. Nejvyšší jednotlivá dávka jsou 3 tablety.
  • Pokud nedojde do 3 dnů k ústupu bolestí, poraďte se s lékařem. Pokud obtíže ustupují lze přípravek užívat bez porady s lékařem až 7 dnů.
  • Dlouhodobé užívání je možné pouze na doporučení lékaře.
  • Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.

 

Těhotenství a kojení

  • Dříve než začnete užívat jakýkoliv lék, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
  • Ataralgin se neužívá v těhotenství a při kojení.

 

Složení

Léčivými látkami jsou: Paracetamolum 325 mg, Guaifenesinum 130 mg, Coffeinum 70 mg v 1 tabletě. Pomocnými látkami jsou: Předbobtnalý kukuřičný škrob, polyvidon 30, sodná sůl kros-karmelosy, kyselina stearová 95%, magnesium-stearát.

Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20
PDK 5011177
ATC PARACETAMOL, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK
SUKL 0048888
Výrobce GLENMARK
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav Skladem


Doporučujeme




Články a poradenství

Žlutá řada od WALMARKU

Hledáte kvalitní doplňky stravy s dl..nejcennější co máte, o Vaše zdraví!

06 Kvě

Trápí Vás bodavá bolest, píchání, brnění a mravenčení v rukou a nohou?

Omezuje Vás to v každodenním životě? Zhoršují se tyto příznaky v noci?

23 Dub

Glutathion – látka tělu vlastní a velmi důležitá, ale přitom pro většinu z nás neznámá.

Glutathion – látka tělu vlastní a ve.. nám tato látka pomoci i s COVID-19?

19 Bře

Klidný spánek s rostlinnými extrakty pro váš relax

Spánek je nesmírně důležitou součást..čerstvá novinka Vitar Klidný spánek.

14 Ún

Promo akce na lékárnách AVE