Zákaznická linka: +420 602 551 244 ( 8:00 - 16:00 hod.)

Akce Nuxe tělové mléko po opalování 200 mlOmega panthenol baby zdarma
Letní soutěž na lékárně AVE o nákup v hodnotě 3 000 KčBi-oil za akční cenu na lékárně AVE
Menu
Doprava nad 1 999,- ZDARMA
pro zlatý účet nad 1 399,-
Online platby
Benefity platby
2 700 výdejních míst
69,- za balík na poštu

Platba a doprava

Máte k dispozici 5 možností jak za svoji objednávku zaplatit:

Gopay1. platební kartou - K úhradě použijete svoji platební kartu, která musí být aktivována pro platby na internetu. Platbu obdržíme ihned a můžeme zboží okamžitě odesílat. Platba kartou Vám ušetří čas i peníze! Objednávky uhrazené platební kartou posíláme prioritně! 

2. bankovním převodem - Za zboží je nutné zaplatit ještě před jeho odesláním převodem peněz na účet č. 2107835437/2700. Kompletní údaje k převodu obdržíte ve své objednávce (ihned po odeslání Vaší objednávky na internetu Vám přijde e-mail s instrukcemi). Pokud zvolíte bankovní převod, počítejte, že balíček dorazí až po Vaší úhradě. Pokud klient uhradí např. až po několika dnech svou objednávku, nezaručujeme, že budeme mít zboží ještě k dispozici. V těchto případech vracíme peníze nebo si klient může vybrat jiný druh zboží.

3. dobírkou - Za zboží zaplatíte až při jeho převzetí od dopravce. Za tento způsob platby je účtován poplatek 30 Kč (DPD i Česká pošta) - dodatečné náklady dopravce. Při platbě na dobírku je možné platit pouze v hotovosti, platba kartou není možná.

4. hotovosti - Platba hotovosti je možná jen při využití "osobního odběru" v našich lékárnách

Benefity plus - lékárna AVE5. online platba Benefity Plus - Nabízíme možnost online čerpání svých zaměstnaneckých benefitních bodů. Pohodlná online platba. Více na www.benefit-plus.cz

 

Doprava

DOPRAVA je zdarma u nákupu nad 1 999,-. Cena za dopravu začíná na 69,-.

 

BalĂ­k na poštuCena České pošty "balík na poštu" při nákupu do 1 999,- je 99,- při dobírce. Při platbě online anebo převodem z účtu je cena za dopravu 69,-.


Balík do rukyCena České pošty "balík do ruky" při nákupu do 1 999,- je 105,- při dobírce. Při platbě online anebo převodem z účtu je cena za dopravu 75,-.

 

Cena DPD pLogo DPDpři nákupu do 1 999,- je 105,- při dobírce. Při platbě online anebo převodem z účtu je cena za dopravu 75,-.

 

Heureka pointyU HeurekaPointů neboli Uloženek je platba 69,- při dobírce i při platbě předem. Nově Uloženka posílá svým klientům SMS s unikátním kódem, který musí předložit při převzetí zásilky. Z důvodu rychlejšího a jasnějšího ověření zákazníka zavádíme výdej zásilek přes HESLO (unikátní a obdrží jej pouze zákazník), které bude součástí potvrzovací SMS. Zákazník již tedy nebude do zprávy dostávat číslo objednávky (ID zásilky), ale unikátní HESLO, dle kterého bude možné zásilku dohledat a zákazníka jasně identifikovat. Tímto krokem odpadá případná kontrola OP. NELZE HRADIT KARTOU.

Při osobním odběru na pobočce můžete hradit:

  • hotově

  • platební kartou

Osobní odběry nelze platit:

  • flexi passy sodexo, dárkový pass sodexo a vital pass sodexo

  • unišek 

  • ticket benefits

  • kartou Benefit Plus

 

 Visa

Máte odborný dotaz?

Zeptejte se našich farmaceutů
Využijte naši online poradnu

Odběr novinek

Logo Nadace Rakovina věc veřejná

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, tel. +420 272 185 111, www.sukl.cz
Hlášení nežádoucích účinků

© Lékárna AVE 2017
Všechna práva vyhrazena

Naše pobočky

Šumperk - Krátká 2
Zábřeh - Žižkova 14
Olomouc - Tř. Kosmonautů 29
OC Breda Opava
Uničov - Masarykovo nám. 33

Ověření legálního provozu E-shopu

Užívejte léčivé přípravky pouze tehdy, pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určené, a po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Účelem tohoto materiálu není zvýšení spotřeby, výdeje nebo předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinky a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.