Zákaznická linka: +420 602 551 244 ( 8:00 - 16:00 hod.)

E-shop se stěhuje
E-shop se stěhuje
Menu
Online platby
2 700 výdejních míst
75,- za balík na poštu

Platba a doprava

Máte k dispozici 5 možností jak za svoji objednávku zaplatit:

Gopay1. platební kartou - K úhradě použijete svoji platební kartu, která musí být aktivována pro platby na internetu. Platbu obdržíme ihned a můžeme zboží okamžitě odesílat. Platba kartou Vám ušetří čas i peníze! Objednávky uhrazené platební kartou posíláme prioritně! 

2. bankovním převodem - Za zboží je nutné zaplatit ještě před jeho odesláním převodem peněz na účet č. 2107835437/2700. Kompletní údaje k převodu obdržíte ve své objednávce (ihned po odeslání Vaší objednávky na internetu Vám přijde e-mail s instrukcemi). Pokud zvolíte bankovní převod, počítejte, že balíček dorazí až po Vaší úhradě. Pokud klient uhradí např. až po několika dnech svou objednávku, nezaručujeme, že budeme mít zboží ještě k dispozici. V těchto případech vracíme peníze nebo si klient může vybrat jiný druh zboží.

3. dobírkou - Za zboží zaplatíte až při jeho převzetí od dopravce. Za tento způsob platby je účtován poplatek 30 Kč (DPD i Česká pošta) - dodatečné náklady dopravce. Při platbě na dobírku je možné platit pouze v hotovosti, platba kartou není možná.

4. hotovosti - Platba hotovosti je možná jen při využití "osobního odběru" v našich lékárnách

Doprava

DOPRAVA je zdarma u nákupu nad 1 999,-. Cena za dopravu začíná na 75,-.

 

Balík na poštuCena České pošty "balík na poštu" při nákupu do 1 999,- je 105,- při dobírce. Při platbě online anebo převodem z účtu je cena za dopravu 75,-.


Balík do rukyCena České pošty "balík do ruky" při nákupu do 1 999,- je 110,- při dobírce. Při platbě online anebo převodem z účtu je cena za dopravu 80,-.

 

Cena DPD pLogo DPDpři nákupu do 1 999,- je 110,- při dobírce. Při platbě online anebo převodem z účtu je cena za dopravu 80,-.

 

DPD Pickup pointyDPD Pickup pointů je přes 100 v Česku. Cena za poslání na daný point je 80,-. Dobírka se nehradí.

 

 

 

 

 

Heureka pointy

U HeurekaPointů neboli Uloženek je platba 85,- při dobírce i při platbě předem. Nově Uloženka posílá svým klientům SMS s unikátním kódem, který musí předložit při převzetí zásilky. Z důvodu rychlejšího a jasnějšího ověření zákazníka zavádíme výdej zásilek přes HESLO (unikátní a obdrží jej pouze zákazník), které bude součástí potvrzovací SMS. Zákazník již tedy nebude do zprávy dostávat číslo objednávky (ID zásilky), ale unikátní HESLO, dle kterého bude možné zásilku dohledat a zákazníka jasně identifikovat. Tímto krokem odpadá případná kontrola OP. NELZE HRADIT KARTOU.

 

Při osobním odběru na pobočce můžete hradit:

  • hotově

  • platební kartou

Osobní odběry nelze platit:

  • flexi passy sodexo, dárkový pass sodexo a vital pass sodexo

  • unišek 

  • ticket benefits

  • kartou Benefit Plus

 

 Visa

Máte odborný dotaz?

Zeptejte se našich farmaceutů
Využijte naši online poradnu

Odběr novinek

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, tel. +420 272 185 111, www.sukl.cz
Hlášení nežádoucích účinků

© Lékárna AVE 2017
Všechna práva vyhrazena

Naše pobočky

Šumperk - Krátká 2
Zábřeh - Žižkova 14
Olomouc - Tř. Kosmonautů 29
Opava - Horní nám. 1

Ověření legálního provozu E-shopu

Užívejte léčivé přípravky pouze tehdy, pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určené, a po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Účelem tohoto materiálu není zvýšení spotřeby, výdeje nebo předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinky a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.