Zákaznická linka: +420 602 551 244 ( 8:00 - 16:00 hod.)

LepekFit za akční cenu na lékárně AVEThera Band - akční cena - hubněte cvičením
LaktoPlus za akční cenu na lékárně AVELipoxal effect za akční cenu na lékárně AVE
Menu
Doprava nad 1 999,- ZDARMA
pro zlatý účet nad 1 399,-
Online platby
Benefity platby
2 700 výdejních míst
69,- za balík na poštu

Vánoce 2015 s Walmarkem a lékárnou AVE

Walmark patří k tradičním výrobcům doplňků stravy a je na trhu déle více než 25 let. Jejich portfolio je opravdu široké a zahrnuje péči pro děti i dospělé. Kvalita výrobků je zaručena řadou certifikací a řízením výroby pomocí nejmodernějších technologíí.

Mezi vánoční produkty pro děti patří Marťánci. V lékárně AVE je nabízíme ve 2 variantách. První jsou Marťánci Gummi s Echinaceou, které jsou určené pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte. Navíc obsahuje vitamín C a zinek pro podporu imunity. K nim je jako dárek svítící Marťabrouk. Balení obsahuje 100 želatinových tablet.


Marťánci Imunactiv MIX s dárkem je dalším výrobkem vhodným pro děti s dárkem navíc. Toto balení je určeno pro děti od 3 let a podporuje imunitu. Balení obsahuje 100 cucavých tablet s příchutí jahod a tuti frutti. Tablety obsahují vitamíny a minerály a navíc také komplex Imunactiv – beta glukan, vitamín C a zinek.


Walmark Zdravé klouby a kostiPokud Vaše blízké trápí bolest kloubů a špatný pohyb, doporučujeme balení Walmarku Zdravé klouby a kosti s dárkem v podobě freshboxu. Balení obsahuje Vapník Hořčík Zinek Premium 100 tablet, které pomáhá udržovat Vaše kosti. Vápník a hořčík dohromady pomáhá udržovat nervový systém v dobré kondici. Zinek zase zlepšuje stav pokožky, vlasů a nehtů. Složení daného výrobku je vhodné pro starší osoby, ženy v menopauze a při zvýšené tělesné aktivitě. Druhým produktem je Super Kolagen Komplex 60 tablet, který obsahuje vysoce kvalitní komplex hydrolyzovaného kolagenu typu I, nativního kolagenu typu II a vitamín C. Toto složení zajišťuje zdravý pohyb Vašich kloubů. U nás je balení Walmark Zdravé klouby a kosti za akční cenu.


Proenzi 3+ 180+90 tablet zdarmaVlajkovou lodí a nejprodávanějším produktem od Walmarku je v lékárně AVE Proenzi 3+, které je letos v dárkovém balení 180+90 tablet. Jedná se o nejkomplexnější kloubní výživu v řadě Proenzi. Proenzi 3+ se skládá ze silné kombinace Glukosaminu a Chondroitinu sulfátu. Tyto složky společně s kolagenem tvoří základní stavební látky chrupavky. Kloubní výživa Proenzi 3 Plus je nyní nově obohacena o ExPur complex. Jde o kombinaci kolagenu typu II a vitaminu C. U nás je tradičně za akční cenu a spolu s cenou za naši dopravu tak nemají konkurenci.


Walmark Zdravé srdceDalším vhodným vánočním dárkem pro Vaše blízké je Walmark Zdravé srdce s dárkem, které obsahuje Omegu 3 rybí olej Forte a Coenzyme Q10 60mg Cardio. Balení Omega 3 rybí olej Forte 60+60 tablet zahrnuje látku DHA, která působí příznivě na mozek, zrak a srdce. Účinky omega-3 mastných kyselin jsou známé tím, že blahodárně působí na normální činnost mozku a podporují také emoční pohodu. Součástí balení Walmark Zdravé srdce je i Coenzyme Q10 60mg Cardio 30+10 tablet. Vysoce kvalitní koenzym Q10 + vitamin C a vitamin B1 pro srdce a zdraví cév + B-komplex pro podporu energie. Vitamíny B2, B3, B5 a B6 přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.


Walmark Paměť a koncentrace 90+60 tabletJestliže se potřebujete Vy nebo Vaši blízcí lépe soustředit a posílit funkci Vašeho mozku, tak Vám doporučujeme produkt Walmark Paměť a koncentrace 90+60 tablet. Součástí balení je GinkoPrim MAX 60 tablet, který obsahuje ginkgo bilobu pro lepší paměť a mozkovou činnost. Ginkgo Biloba podporuje periferní mikrocirkulaci krve a pomáhá uchovávat kognitivní funkce. Hořčík je dalším nezbytným prvkem pro mentální funkce, výkonnost a energetický metabolismus těla. Vánoční balení Paměť a koncentrace 90+60 tablet se skládá také s Lecithinu Forte 90 tobolek. Balení obsahuje čistý lecithin v silné formě s obsahem kyseliny linolové, které pomáhá udržovat zdravou hladinu cholesterolu v krvi. Produkt Walmark Paměť a koncentrace 90+60 tablet je zabalený ve stylovém freshboxu.

Kompletní nabídku naleznete v naší speciální kategorii Vánoce 2015 s Walmarkem, kde si můžete pohodlně vybrat.

 
<< zpět na seznam článků

Máte odborný dotaz?

Zeptejte se našich farmaceutů
Využijte naši online poradnu

Odběr novinek

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, tel. +420 272 185 111, www.sukl.cz
Hlášení nežádoucích účinků

© Lékárna AVE 2017
Všechna práva vyhrazena

Naše pobočky

Šumperk - Krátká 2
Zábřeh - Žižkova 14
Olomouc - Tř. Kosmonautů 29
OC Breda Opava
Uničov - Masarykovo nám. 33

Ověření legálního provozu E-shopu

Užívejte léčivé přípravky pouze tehdy, pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určené, a po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Účelem tohoto materiálu není zvýšení spotřeby, výdeje nebo předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinky a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.