BABÍ LÉTO S WALMARKEM - VYUŽIJTE AKČNÍ NABÍDKY 2+1 ZDARMA NA DOPLŇKY STRAVY

Jak si udržovat zdraví a imunitu po celý rok?

V současné době si více než kdy jindy uvědomujeme, jak důležitou úlohu hraje naše imunita. Péče o ní již není jen otázkou konkrétního období v roce. Abychom udržovali své zdraví, je důležité starat se o svou imunitu bez ohledu na roční období.

Co je imunita?

Imunita je schopnost našeho organismu odolávat vnitřním a vnějším vlivům a bránit se patogenům.

Kde se bere?

Víte, že imunita vzniká ve střevě? Jak zdravé je naše střevo, tak zdravé máme tělo. Okolo 70 % imunitních buněk pochází právě odtud. Proto je tak důležité udržovat zdravý střevní mikrobiom. V dnešní době je ovšem lidský střevní mikrobiom mnohem chudší než v minulosti. Je to dané několika aspekty. Nejvýznamnější vliv na tuto skutečnost má užívání antibiotik. Objev těchto látek na jedné straně umožňuje rychlé vyléčení mnoha nemocí, ovšem na druhé straně zničí kromě některých patogenních organismů i ty pozitivní, a tak doslova vyčistí zažívací trakt. Další vliv má současná strava, která obsahuje mnohem nižší procento vlákniny tak cenné pro mikroorganismy v trávicím traktu. A v neposlední řadě je to určitá sterilita potravin a prostředí, ve kterém vznikají. To vše snižuje množství mikroorganizmů, které osidlují náš zažívací systém.

 


Jak si udržovat imunitu a své zdraví?

Pokud potřebujete podpořit imunitu, je důležité jít na to komplexně. Funguje kombinace pohybu, správné stravy a psychické pohody bez stresu. To se ale snadněji řekne, než udělá. Vzhledem k tomu, že imunita vzniká ve střevech, je vhodné posílit pozitivní střevní mikroflóru například doplňováním vitamínu D a probiotik v kombinaci s prebiotiky. Ta zajišťují „potravu“ pro probiotika. Kombinace probiotik a vitamínu D3 vytváří rovnováhu střevní mikrobioty, navíc vitamín D podporuje imunitu.

Podpořit zachování rovnováhy střevního mikrobiomu lze užíváním doplňků stravy, které obsahují probiotické bakterie ve spojení s prebiotiky. Důležité je vybrat výrobky s kvalitními kmeny z ověřených zdrojů s minimálně 109 CFU živých mikroorganismů. Výhodou je kombinace probiotik s prebiotiky, které zajistí jejich růst. Vhodná je také ochrana před agresivním kyselým prostředím trávicího traktu. Látky mohou být chráněny prostřednictvím speciální kapsle, která se rozpouští v trávicím traktu až v místě aktivity. Vlastně donese probiotika až do cíle.

Doplněk stravy Compliflora Immuno complex obsahuje patentovanou směs živých mléčných bakterií s prokázanými probiotickými vlastnostmi. Kombinuje 4 druhy probiotik z rodu Lactobacillus plantarum, Lactobacilus rhamnosus a Bifidobacterium animalis var. lactis BS01 spolu s rostlinným prebiotickým cukrem inulinem. Před agresivním prostředím žaludku chrání živé probiotické bakterie a další složky inovativní patentovaná kapsle. Jedna kapsle obsahuje 2 miliardy živých probiotických bakterií. Imunitu podporuje i zinek a vysoký obsah vitamínu D 1000 IU, což je 500 % doporučené denní dávky. Compliflora Immuno complex podporuje zdraví a imunitu.

Zdravý střevní mikrobiom a podpora imunity zajistí, abychom se cítili v pohodě každý den.
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Zázrak pro restart našich buněk – Carnosine!

Věděli jste, že každá svalová buňka ..í ve svalech, srdci a mozkové kůře.

21 Zář

Lékárna AVE nyní i v Brně

Právě jsme pro Vás otevřeli první pobočku v Brně na Kobližné.

20 Zář

Recept na zdravý podzim: dostatek vitaminu C

Léto se s námi rozloučilo a vystřída..cký prostředek. Dostatek vitaminu C!

08 Zář

Krásné vlasy s REVALIDEM

Každá z nás jistě neustále řeší kval..alid nechali naši novinku otestovat.

06 Zář

Promo akce na lékárnách AVE

Podzimní analýza vlasů s Revalidem

   

Srdečně Vás zveme na bezplatné poradenství a vyšetření vlasové pokožky hlavy pomocí speciální diagnostické Microcamery®. Celá akce je pod záštitou švýcarské značky Revalid®, která se specializuje na vlasovou kosmetiku a přípravky proti vypadávání vlasů.
Cílem jsou zdravé, krásné a silné vlasy. Co vše se dozvíte? - jaký je stav vašich vlasů - jak je na tom vaše pokožka hlavy - jakou máte hustotu vlasů - jakou optimální vlasovou péči zvolit
Kam a kdy mohu přijít? 

13.9. PRAHA HAVLÍČKOVA               10:00-16:00
14.9. OLOMOUC                               10:30-16:30
16.9. FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ    9:00-15:00
17.9. OSTRAVA                                  9:00-15:00

5.10.  PRAHA MŮSTEK                     10:00-16:00
6.10.  HRADEC KRÁLOVÉ                  9:30-15:30
13.10. HAVLÍČKŮV BROD                   9:30-15:30

19.10. BRNO  Šilingrovo náměstí        9:00-15:00
20.10. OPAVA                                      9:00-15:00

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

13. Zář - 20. Říj