BABÍ LÉTO S WALMARKEM - VYUŽIJTE AKČNÍ NABÍDKY 2+1 ZDARMA NA DOPLŇKY STRAVY

Nové a unikátní: Vitar EKO Friendly doplňky stravy

Loni vtrhly do lékáren a hned si získaly oblibu u magister i zákazníků. Řeč je o doplňcích stravy v ekologicky šetrném balení, se kterými přišel VITAR – tradiční český výrobce vitaminů, jehož produkty jsou v lékárnách známé už od roku 1990. Teď k nim přibyla i revoluční novinka.

 

Vitar EKO Friendly představuje výjimečnou řadu doplňků stravy, které díky svým obalům přinášejí menší uhlíkovou stopu a jsou tak šetrnější k životnímu prostředí. Kromě tradičně vysoké kvality se zaměřují i na ekologické aspekty a vitaminy této řady jsou proto zabalené do materiálů, které šetří naši planetu při výrobě i po následné spotřebě.

 

V čem je nová řada EKO Friendly?

 
 - krabička je vyrobena ze 100% recyklovatelného materiálu a používá i ekologické barvy potisku

 - kapsle uvnitř krabičky nejsou umístěny do blistrů, ale do sáčků vyrobených z ekologicky šetrného materiálu s důrazem na co nejnižší množství zbytkového odpadu

 - tyto sáčky jsou uzavíratelné pomocí dřevěného kolíčku, který je součástí balení

- samotné kapsle jsou vyrobeny z celulózy, jsou tedy rostlinného původu a vhodné i pro vegany

 

U obalových materiálů Vitar EKO Friendly tak platí snaha o co nejvyšší stupeň recyklovatelnosti. Kde nebylo možné takový materiál použít z důvodu legislativy či technologie spojené s výrobou a distribucí potravin (doplňky stravy), je zvoleny varianty zatěžující životní prostředí co nejméně. Tak aby se minimalizoval objem vyprodukovaného odpadu. To vše dělá z Vitar EKO Friendly řady výjimečný projekt v oblasti doplňků stravy.

Zajímavostí nové formy obalů je i květ života vytištěný na vnitřní straně krabičky. Jedná se o jeden z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, který znázorňuje základní formy prostoru a času i jednotu života a ducha. „Chtěli jsme dát našim novým doplňkům stravy ještě vyšší přidanou hodnotu v podobě energie, kterou jim květ života předá,“ vysvětluje generální ředitel VITARu Vladimír Polášek.

 

Které produkty v řadě Vitar EKO Friendly najdete?

Vitamin C
s postupným uvolňováním a rakytníkem

Kapsle obsahují 500 mg vitaminu C ve formě granulek, jejichž výhodou je postupné uvolňování vitaminu C do organizmu. Ke správné funkci imunitního systému pomáhá i přírodní extrakt z rakytníku řešetlákového (50 mg). Jedná se tak o skvělou kombinaci pro podporu obranyschopnosti organizmu.

B komplex forte
s kompletním spektrem vitaminů skupiny B

Obsahuje všech osm vitaminů skupiny B. Ty mají vliv na aktivitu důležitých enzymů, které se účastní látkové výměny a napomáhají tak ke správnému fungování životně důležitého energetického metabolizmu. Blahodárný vliv mají také na psychickou činnost a funkci nervového systému, zejména mozku. Přispívají ke snížení únavy a vyčerpání a tím udržují tělo v přirozené harmonii.

Hořčík
s vysoce biologicky aktivním zdrojem magnezia (Aquamin Mg)

Speciální zdroj hořčíku v podobě Aquaminu pochází z moře. Je známý svou dobrou vstřebatelností a dodává tělu hořčík, který se podílí na mnoha procesech v lidském těle. Pomáhá například udržovat funkčnost svalů a nervů, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podílí se na energetickém metabolizmu. Tomu pomáhá i vitamin B6, který je také součástí tohoto doplňku.

Probiotika forte
se 4 probiotickými kmeny

Obsahují 1,5 miliardy aktivních buněk 4 kmenů bakterií, které obohacují střevní mikroflóru. Kapsle navíc obsahují vlákninu z čekanky (inulin) a vitamin C, který je pro fungování lidského organizmu velmi důležitý.

Kolagen forte
s nativní formou kolagenu a extraktem z Boswellia serrata

Extra silná dávka (200 µg) dobře vstřebatelného kolagenu II. typu pro výživu kloubních chrupavek. Kromě něj doplněk obsahuje i kolagen I. typu – podílející se na struktuře šlach, vazů, kostí a kůže – i kolagenní peptidy. Vhodný mix doplňuje vitamin C a přírodní extrakt z Boswellia serrata pro příznivý stav kloubů a kostí.

Detox
s vysokou dávku ostropestřce mariánského a vitaminy skupiny B

300 mg extraktu z ostropestřce odpovídá 9 g semen této prospěšné rostliny a 240 mg účinné látky silymarinu. Ostropestřec je významným antioxidantem, který podporuje trávení a přirozenou funkci jater. Přispívá tak k jejich ochraně a detoxikaci a pomáhá také udržovat správnou hladinu cukru v krvi. Doplněk obsahuje i další antioxidanty (vitamin C a E) a vitaminy skupiny B (B1, B2, B6 a B12).

Ginkgo biloba forte
s přírodními extrakty z ginkga a ženšenu

Veganské kapsle obsahují kombinaci látek, které příznivě ovlivňují činnost mozku, podporují paměť, soustředění a celkovou vitalitu organizmu. Jedná se o vysokou dávku standardizovaného extraktu z Ginkgo biloby a ženšenu i DMAE – látku přítomnou v mozku, ze které se tvoří cholin a acetylcholin. Ten přenáší informaci mezi nervovými buňkami.

Vitamin D
s betaglukany, selenem a zinkem

Betakaroten
s přírodními extrakty z měsíčku lékařského, mrkve a zeleného čaje

 

 

Všech devět doplňků stravy nabízí vysokou kvalitu a pečlivě sestavené receptury postavené na certifikovaných surovinách. VITAR navíc přichází i s dalšími eko bonusy, jako je rostoucí tužka jako dárek k nákupu.
Produkty přiřazené k této novince

Články a poradenství

Zázrak pro restart našich buněk – Carnosine!

Věděli jste, že každá svalová buňka ..í ve svalech, srdci a mozkové kůře.

21 Zář

Lékárna AVE nyní i v Brně

Právě jsme pro Vás otevřeli první pobočku v Brně na Kobližné.

20 Zář

Recept na zdravý podzim: dostatek vitaminu C

Léto se s námi rozloučilo a vystřída..cký prostředek. Dostatek vitaminu C!

08 Zář

Krásné vlasy s REVALIDEM

Každá z nás jistě neustále řeší kval..alid nechali naši novinku otestovat.

06 Zář

Promo akce na lékárnách AVE

Podzimní analýza vlasů s Revalidem

   

Srdečně Vás zveme na bezplatné poradenství a vyšetření vlasové pokožky hlavy pomocí speciální diagnostické Microcamery®. Celá akce je pod záštitou švýcarské značky Revalid®, která se specializuje na vlasovou kosmetiku a přípravky proti vypadávání vlasů.
Cílem jsou zdravé, krásné a silné vlasy. Co vše se dozvíte? - jaký je stav vašich vlasů - jak je na tom vaše pokožka hlavy - jakou máte hustotu vlasů - jakou optimální vlasovou péči zvolit
Kam a kdy mohu přijít? 

13.9. PRAHA HAVLÍČKOVA               10:00-16:00
14.9. OLOMOUC                               10:30-16:30
16.9. FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ    9:00-15:00
17.9. OSTRAVA                                  9:00-15:00

5.10.  PRAHA MŮSTEK                     10:00-16:00
6.10.  HRADEC KRÁLOVÉ                  9:30-15:30
13.10. HAVLÍČKŮV BROD                   9:30-15:30

19.10. BRNO  Šilingrovo náměstí        9:00-15:00
20.10. OPAVA                                      9:00-15:00

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

13. Zář - 20. Říj