JAK JSTE NA TOM VY A VAŠE DĚTI S VITAMINEM C?

Již v raných fázích vývoje dítěte může deficit vitaminu C vést k významným vývojovým vadám, například v oblasti nervového systému. Deficit vitaminu C negativně ovlivňuje také fungování imunitního systému, přičemž výsledkem je snížená ochrana proti infekcím a mnohdy zbytečné užívání antibiotik.

Zvýšenou potřebu vitaminu C vyvolává u dětí například stres, jehož častou příčinou bývají enormní požadavky plynoucí ze školní docházky. Psychický, fyzický a emocionální stres, velké pracovní vypětí, špatná životospráva, znečištěné ovzduší, léky a konzervanty spotřebovávají ve vysoké míře vitamin C nejen u dětí, ale také u dospělých. Nedávné studie prokázaly, že výskyt onemocnění je spojen se sníženou hladinou vitaminu C, jež se často nijak neprojevuje, avšak vede u dětí i u dospělých k rozvoji oxidačního stresu a následně k alergické, autoimunitní až pronádorové reakci. Kvůli omezenému vstřebávání ze střeva do krve je vhodné zvolit vitamin C s liposomálním vstřebáváním Lipo C Askor Forte (kapsle) nebo Lipo C Askor Junior (tekutá forma). Díky proužkům Uro C Kontrol, které jsou součástí každého balení Lipo C Askor a jsou zaregistrovány Státním ústavem pro kontrolu léčiv, si můžete ustanovit správnou denní dávku...


Články a poradenství

Zázrak pro restart našich buněk – Carnosine!

Věděli jste, že každá svalová buňka ..í ve svalech, srdci a mozkové kůře.

29 Bře

JAK JSTE NA TOM VY A VAŠE DĚTI S VITAMINEM C?

Již v raných fázích vývoje dítěte mů..mnohdy zbytečné užívání antibiotik.

29 Bře

Nano rouška skladem!

Nano textilní rouška, pratelná, 30 c..hodná pro ženy, velikost L pro muže.

27 Bře

Podpora imunity

Správně fungující imunitní systém je..s chronickým onemocněním a senioři.

16 Bře

Promo akce na lékárnách AVE

Den s Nobilis Tilia v Olomouci 2.6.2020

   Přijďte se seznámit s českou přírodní kosmetikou Nobilis Tillia, která je průkopníky přírodní aromaterapeutické kosmetiky v Čechách. Od roku 1994 vytváří s vášní a pokorou přípravky účinně pečující o pleť i celkovou životní harmonii. Nobilis Tillia má vhodnou péči pro všechny od miminek až o péči o stárnoucí pokožku, najdete zde kvalitní aromaoleje, i tělovou péči.

26. Kvě - 02. Črv

Den s Nuxe 10.6. v Opavě

   Zveme Vás do naší Opavské pobočky na den s francouzskou kosmetikou Nuxe. S kosmetikou se blíže seznámíte, vybereme Vám péči přímo na míru a ke každému nákupu obdržíte dáreček, těší se na Vás kolektiv lékárny :-)

19. Kvě - 10. Črv

Den s Biodermou v Opavě 15.6.

   Zveme Vás 15.6. do naší pobočky v Opavě, kde se bude konat den s Biodermou, seznámíte se s novinkami a celou péči můžete zakoupit s 20% slevou. Těší se na Vás kolektiv lékárny.

19. Kvě - 15. Črv

Den s Farmaxem v Opavě 22.6.

   Přijďte si nakoupit oblíbené doplňky stravy od firmy Farmax s 10% slevou ( Preventan, ostropestřec, koenzym a spoustu dalších)

19. Kvě - 22. Črv
Aktuální letáky