iWhite Vánoční balíček - 1 200 Kč | Lékárna AVE

Zákaznická linka: +420 602 551 244 ( 8:00 - 16:00 hod.)

Menu
Online platby
2 700 výdejních míst
75,- za balík na poštu

iWhite Vánoční balíček

Nejlevnější iWhite Vánoční balíček

Kód produktu:
099
Výrobce:
Sylphar NV

Zboží není k dispozici. Pokud chcete zjistit dostupnost, kontaktujte nás na info@lekarnaave.cz.

iWhite Vánoční balíček

uvedená dostupnost platí pouze pro e-shop, nikoliv pro kamenné lékárny. Osobní odběr je zdarma nad 299,-

Oblíbené položky
Odeslat Emailem

Odeslat emailem

Vaše jméno / přezdívka
Váš email
Email pro doručení

iWhite vánoční balíček

iWhite Vánoční balíček obsahuje produkty iWhite instant 2, iWhite instant bělící zubní pasta a iWhite instant bělící ústní voda.

  • iWhite instant 2 10 x 0,8 g je sada pro bělení zubů. Obsahuje 10 malých jednorázových aplikátorů s bělícím gelem, které dokáží bělit přední i zadní stranu zubů zároveň. To je důležité, protože zuby jsou průsvitné a skvrny na jejich zadní straně mohou prosvítat i dopředu. Bělící gel je speciálně vytvořený tak, aby předcházel citlivosti zubů, je bezpečný pro zuby a má okamžité účinky. Bělí zuby až o 8 odstínů, posiluje strukturu zubů a obnovuje zubní sklovinu.
  • iWhite instant bělící zubní pasta 75 ml obnovuje přirozenou bělost zubů a pečuje o vaše zuby po celý rok. Je vhodná ke každodennímu použití. Zabraňuje zbarvení zubů, bojuje se zubním plakem a zubním kamenem. Obsahuje fluorid, který posiluje zuby a dodává jim potřebné minerály, čímž chrání zubní sklovinu.
  • iWhite instant bělící ústní voda 500 ml poskytuje okamžité bělení zubů díky unikátní třífázové technologii. Odstraňuje zubní plak a zabraňuje jeho vzniku. Díky obsahu fluoridu posiluje zuby. Ústní voda obsahuje složku blue covarine (modré barvivo), která při oplachování na povrchu zubů zanechává tenkou vrstvu. Díky ní se světlo od zubů odráží a vytváří dojem bělejších zubů. Před použitím láhev důkladně protřepejte, aby se aktivovaly všechny tři účinné složky.

Použití:

iWhite instant 2: před každým použitím si šetrně vyčistěte zuby. Aplikátor nasaďte na horní i spodní zuby a nechte 20 minut působit. Po vyjmutí aplikátoru šetrně opláchněte gel ze zubů a dásní. Pokud potřebujete výraznější výsledky, používejte 5 dní za sebou.

iWhite instant bělící zubní pasta: používejte nejlépe po každém jídle, nejméně však 2x denně, ráno a večer.

iWhite instant bělící ústní voda: používejte nejlépe ráno a večer po vyčištění zubů. Proplachujte prostor mezi zuby a dásněmi po dobu 30 vteřin a poté vyplivněte.

Zařazení:
Péče o ústní dutinu >> Přípravky na bělení zubů

Máte dotaz k produktu iWhite Vánoční balíček

* Jméno:
* E-mail:
Telefon:
Zpráva / dotaz:
 

Další oblíbené výrobky v kategorii Přípravky na bělení zubů:

Máte odborný dotaz?

Zeptejte se našich farmaceutů
Využijte naši online poradnu

Odběr novinek

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, tel. +420 272 185 111, www.sukl.cz
Hlášení nežádoucích účinků

© Lékárna AVE 2017
Všechna práva vyhrazena

Naše pobočky

Šumperk - Krátká 2
Zábřeh - Žižkova 14
Olomouc - Tř. Kosmonautů 29
Opava - Horní nám. 1

Ověření legálního provozu E-shopu

Užívejte léčivé přípravky pouze tehdy, pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určené, a po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Účelem tohoto materiálu není zvýšení spotřeby, výdeje nebo předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinky a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.