Zákaznická linka: +420 602 551 244 ( 8:00 - 16:00 hod.)

Akce Nuxe tělové mléko po opalování 200 mlOmega panthenol baby zdarma
Letní soutěž na lékárně AVE o nákup v hodnotě 3 000 KčBi-oil za akční cenu na lékárně AVE
Menu
Doprava nad 1 999,- ZDARMA
pro zlatý účet nad 1 399,-
Online platby
Benefity platby
2 700 výdejních míst
69,- za balík na poštu

Vánoce 2015 s Walmarkem a lékárnou AVE

Walmark patří k tradičním výrobcům doplňků stravy a je na trhu déle více než 25 let. Jejich portfolio je opravdu široké a zahrnuje péči pro děti i dospělé. Kvalita výrobků je zaručena řadou certifikací a řízením výroby pomocí nejmodernějších technologíí.

Mezi vánoční produkty pro děti patří Marťánci. V lékárně AVE je nabízíme ve 2 variantách. První jsou Marťánci Gummi s Echinaceou, které jsou určené pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte. Navíc obsahuje vitamín C a zinek pro podporu imunity. K nim je jako dárek svítící Marťabrouk. Balení obsahuje 100 želatinových tablet.


Marťánci Imunactiv MIX s dárkem je dalším výrobkem vhodným pro děti s dárkem navíc. Toto balení je určeno pro děti od 3 let a podporuje imunitu. Balení obsahuje 100 cucavých tablet s příchutí jahod a tuti frutti. Tablety obsahují vitamíny a minerály a navíc také komplex Imunactiv – beta glukan, vitamín C a zinek.


Walmark Zdravé klouby a kostiPokud Vaše blízké trápí bolest kloubů a špatný pohyb, doporučujeme balení Walmarku Zdravé klouby a kosti s dárkem v podobě freshboxu. Balení obsahuje Vapník Hořčík Zinek Premium 100 tablet, které pomáhá udržovat Vaše kosti. Vápník a hořčík dohromady pomáhá udržovat nervový systém v dobré kondici. Zinek zase zlepšuje stav pokožky, vlasů a nehtů. Složení daného výrobku je vhodné pro starší osoby, ženy v menopauze a při zvýšené tělesné aktivitě. Druhým produktem je Super Kolagen Komplex 60 tablet, který obsahuje vysoce kvalitní komplex hydrolyzovaného kolagenu typu I, nativního kolagenu typu II a vitamín C. Toto složení zajišťuje zdravý pohyb Vašich kloubů. U nás je balení Walmark Zdravé klouby a kosti za akční cenu.


Proenzi 3+ 180+90 tablet zdarmaVlajkovou lodí a nejprodávanějším produktem od Walmarku je v lékárně AVE Proenzi 3+, které je letos v dárkovém balení 180+90 tablet. Jedná se o nejkomplexnější kloubní výživu v řadě Proenzi. Proenzi 3+ se skládá ze silné kombinace Glukosaminu a Chondroitinu sulfátu. Tyto složky společně s kolagenem tvoří základní stavební látky chrupavky. Kloubní výživa Proenzi 3 Plus je nyní nově obohacena o ExPur complex. Jde o kombinaci kolagenu typu II a vitaminu C. U nás je tradičně za akční cenu a spolu s cenou za naši dopravu tak nemají konkurenci.


Walmark Zdravé srdceDalším vhodným vánočním dárkem pro Vaše blízké je Walmark Zdravé srdce s dárkem, které obsahuje Omegu 3 rybí olej Forte a Coenzyme Q10 60mg Cardio. Balení Omega 3 rybí olej Forte 60+60 tablet zahrnuje látku DHA, která působí příznivě na mozek, zrak a srdce. Účinky omega-3 mastných kyselin jsou známé tím, že blahodárně působí na normální činnost mozku a podporují také emoční pohodu. Součástí balení Walmark Zdravé srdce je i Coenzyme Q10 60mg Cardio 30+10 tablet. Vysoce kvalitní koenzym Q10 + vitamin C a vitamin B1 pro srdce a zdraví cév + B-komplex pro podporu energie. Vitamíny B2, B3, B5 a B6 přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.


Walmark Paměť a koncentrace 90+60 tabletJestliže se potřebujete Vy nebo Vaši blízcí lépe soustředit a posílit funkci Vašeho mozku, tak Vám doporučujeme produkt Walmark Paměť a koncentrace 90+60 tablet. Součástí balení je GinkoPrim MAX 60 tablet, který obsahuje ginkgo bilobu pro lepší paměť a mozkovou činnost. Ginkgo Biloba podporuje periferní mikrocirkulaci krve a pomáhá uchovávat kognitivní funkce. Hořčík je dalším nezbytným prvkem pro mentální funkce, výkonnost a energetický metabolismus těla. Vánoční balení Paměť a koncentrace 90+60 tablet se skládá také s Lecithinu Forte 90 tobolek. Balení obsahuje čistý lecithin v silné formě s obsahem kyseliny linolové, které pomáhá udržovat zdravou hladinu cholesterolu v krvi. Produkt Walmark Paměť a koncentrace 90+60 tablet je zabalený ve stylovém freshboxu.

Kompletní nabídku naleznete v naší speciální kategorii Vánoce 2015 s Walmarkem, kde si můžete pohodlně vybrat.

 
<< zpět na seznam článků

Máte odborný dotaz?

Zeptejte se našich farmaceutů
Využijte naši online poradnu

Odběr novinek

Logo Nadace Rakovina věc veřejná

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, tel. +420 272 185 111, www.sukl.cz
Hlášení nežádoucích účinků

© Lékárna AVE 2017
Všechna práva vyhrazena

Naše pobočky

Šumperk - Krátká 2
Zábřeh - Žižkova 14
Olomouc - Tř. Kosmonautů 29
OC Breda Opava
Uničov - Masarykovo nám. 33

Ověření legálního provozu E-shopu

Užívejte léčivé přípravky pouze tehdy, pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určené, a po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Účelem tohoto materiálu není zvýšení spotřeby, výdeje nebo předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinky a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.