Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg


Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.


Skladem

82 
Uvedená cena je platná pouze pro internetovou objednávku




Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg
PDK 2918804
ATC KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ
SUKL 0188200
Výrobce BAYER BITTERFELD
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav Skladem


Doporučujeme




Články a poradenství

Potřebuji si předtím, než začnu užívat potravinové doplňky, udělat krevní test?

Každé tělo je jiné. Když přijde na d..vlivňuje Váš celkový zdravotní stav.

08 Zář

Znáte Schüsslerovy soli?

Nedostatek minerálů v těle může být ..znovu doplnit pomocí tkáňových solí.

06 Zář

Objevte výhody testování DNA pomocí testů Macromo DNA

Testování DNA: Personalizovaná prevence a optimalizace zdraví.

15 Črv

CESTOVNÍ LÉKÁRNIČKA

I na dovolené je dobré být připraven.. neopomenout při cestě na dovolenou:

13 Črv

Promo akce na lékárnách AVE