Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg


Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.


Skladem

47 




Tento produkt si právě prohlíží 12 návštěvníků.

Tento produkt si za poslední měsíc koupilo 194 zákazníků.

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg
PDK 2918804
ATC KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ
SUKL 0188200
Výrobce BAYER BITTERFELD
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav Skladem


Podobné produkty




Články a poradenství

Nová organická řada NUXE BIO ORGANIC

Nová generace certifikované organick.. má nenapodobitelnou smyslnost Nuxe.

09 Črc

Novinky V DOPRAVĚ

Využijte zaměstnanecké benefity a ne.. místa k vyzvednutí Vašeho balíčku.

05 Črv

Opalovací přípravky za akční ceny

Opalujte se bezpečně... Nyní můžete..árek k nákupu, a to se vyplatí :-)

04 Črv

Betakaroten a jeho význam pro tělo

Betakaroten je nejznámější z 50 karo..idant a jako prekurzor vitaminu A.

04 Črv