Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.30x400mg


Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.


Skladem

47 




Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.30x400mg
PDK 8594158130716
ATC IBUPROFEN
SUKL 0125525
Výrobce
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav Skladem


Podobné produkty




Články a poradenství

Virostop přírodní štít proti virům a bakteriím.

Chrání před průnikem bakterií a virů, včetně koronaviru SARS-CoV-2.

21 Led

Jak efektivně posílit imunitu?

Imunita, obranyschopnost je dnes vel..dpořit? Máme pro Vás tip, jak na to.

19 Led

Nově otevřené pobočky lékáren AVE

4.1.2021 jsme pro Vás otevřeli pobo.. pobočku ve Frýdlantě nad Ostravicí.

07 Led