Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg


Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.


Skladem

112 Kč 96 Kč




Tento produkt si právě prohlíží 6 návštěvníků.

Tento produkt si za poslední měsíc koupilo 279 zákazníků.

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg
PDK 8594158130723
ATC IBUPROFEN
SUKL 0125526
Výrobce
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav Skladem


Podobné produkty




Články a poradenství

Opomíjený vitamín D

Přichází podzim. Cítíte se unavení, ..jakou má souvislost s naší imunitou?

25 Zář

Jak správně pečovat o svůj zrak ?

Věkem podmíněná makulární degenerace..našich každodenních podnětů z okolí.

22 Zář

OTEVÍRÁME PRO VÁS NOVOU POBOČKU V OSTRAVĚ

Právě pro Vás připravujeme novou pob.. v Ostravě, kterou otvíráme 1.9.2020

24 Srp

Nová organická řada NUXE BIO ORGANIC

Nová generace certifikované organick.. má nenapodobitelnou smyslnost Nuxe.

09 Črc

Promo akce na lékárnách AVE

Středa 23.9. s 213 a oční klinikou GEMINI v OSTRAVĚ

   Zastavte se za námi ve středu 23.9. do naší ostravské pobočky lékárny AVE v Porubě a nechejte si zdarma změřit Váš zrak, navíc dostanete dárečky a veškeré doplňky stravy určené k výživě oka a oční přípravky můžete zakoupit za výhodné ceny. Těší se na Vás kolektiv lékárny AVE, tým pojišťovny 213 a oční kliniky GEMINI.

21. Zář - 23. Zář