Apo-Ibuprofen 400mg 100 tablet - 139 Kč | Lékárna AVE

Zákaznická linka: +420 602 551 244 ( 8:00 - 16:00 hod.)

Preventany za akční ceny na lékárně AVE
Akce Neostrata 3 za 2
Menu

Probíhá údržba e-shopu. Momentálně nelze nakupovat. Děkujeme za pochopení.

Apo-Ibuprofen 400mg 100 tablet

Registrovaný léčivý přípravek - více o legislativě
Nejlevnější Apo-Ibuprofen 400mg 100 tablet

Kód produktu:
8594158130723
Kód SUKL:
0125526
Výrobce:
Medicofarma S.A., Radom

Zboží není k dispozici. Pokud chcete zjistit dostupnost, kontaktujte nás na info@lekarnaave.cz.

Apo-Ibuprofen 400mg 100 tablet

uvedená dostupnost platí pouze pro e-shop, nikoliv pro kamenné lékárny. Osobní odběr je zdarma nad 299,-

Oblíbené položky
Odeslat Emailem

Odeslat emailem

Vaše jméno / přezdívka
Váš email
Email pro doručení

Apo-Ibuprofen 400mg 100 tablet je za akční cenu v lékárně AVE. Účinná látka Ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě. Charakteristika Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivá látka s výrazným analgetickým a antipyretickým účinkem.

Doporučené dávkování při bolestech, při horečnatých onemocněních: Dospělí a dospívající nad 12 let užívají obvykle 1 potahovanou tabletu APO-IBUPROFEN 400 mg 3krát denně, a to 1 potahovanou tabletu jednorázově nebo podle potřeby, nejvýše 3 potahované tablety denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny. Bez doporučení lékaře nesmí být překročena dávka 1200 mg ibuprofenu za den.

Pokud se bolesti nezmírní po 5 dnech nebo horečka neustupuje po 3 dnech léčby přípravkem APO-IBUPROFEN 400 mg nebo se obtíže zhorší, poraďte se o dalším postupu s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů. Doporučené dávkování při léčbě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře nebo mimokloubního revmatismu Přípravek se u těchto onemocnění užívá na doporučení lékaře, který stanoví i dávkování. Dospělí a dopívající nad 12 let obvykle užívají 1-2 potahované tablety APO-IBUPROFEN 400 mg 3krát denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny.

Pokud se při léčení revmatických onemocnění, nedostaví v průběhu jednoho až dvou týdnů zlepšení, poraďte se s lékařem o dalším postupu. Potahované tablety se polykají celé, zapijí se dostatečným množstvím tekutiny. Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, lék užívejte během jídla nebo jej zapijte mlékem. Jestliže jste užil(a) více přípravku APO-IBUPROFEN 400 mg než jste měl(a) Při předávkování nebo náhodném požití potahovaných tablet dítětem vyhledejte lékaře. Jestliže jste zapomněl(a) užít přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg Pokud zapomenete vzít tabletu APO-IBUPROFEN 400 mg, užijte ji, jakmile si vzpomenete. Mezi jednotlivými dávkami musí být minimální časový odstup 4 hodin. Nezdvojujte následující dávku, abyste nahradil(a) vynechanou tabletu. Máte-li jakékoli další otázky, týkající se užívání tohoto přípravku, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták.

Zařazení:
Léčiva >> Proti revmatu a protizánětlivé
Nachlazení a kašel >> Bolest a horečka
Vaše potíže >> Bolest hlavy

Máte dotaz k produktu Apo-Ibuprofen 400mg 100 tablet

* Jméno:
* E-mail:
Telefon:
Zpráva / dotaz:
 

Další oblíbené výrobky v kategorii Proti revmatu a protizánětlivé:

Máte odborný dotaz?

Zeptejte se našich farmaceutů
Využijte naši online poradnu

Odběr novinek

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, tel. +420 272 185 111, www.sukl.cz
Hlášení nežádoucích účinků

© Lékárna AVE 2017
Všechna práva vyhrazena

Naše pobočky

Šumperk - Krátká 2
Zábřeh - Žižkova 14
Olomouc - Tř. Kosmonautů 29
Opava - Horní nám. 1

Ověření legálního provozu E-shopu

Užívejte léčivé přípravky pouze tehdy, pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určené, a po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Účelem tohoto materiálu není zvýšení spotřeby, výdeje nebo předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinky a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.