Zákaznická linka: +420 602 551 244 ( 8:00 - 16:00 hod.)

Akce Coldrex 2+1 zdarmaFemibion dvojbalení + hračka Fischer Price
Sunar s dózou zdarmaShop roku Heureka
Menu
Doprava nad 1 999,- ZDARMA
pro zlatý účet nad 1 399,-
Online platby
Benefity platby
2 700 výdejních míst
59,- za balík na poštu

Nadace Rakovina věc veřejná

Logo Rakovina věc veřejná

Představujeme Vám nadaci Rakovina věc veřejná

Rakovina věc veřejná - nadace pro výzkum rakoviny primárně podporuje jako jediná nezisková organizace v České republice vědu a výzkum, který probíhá na špičkovém pracovišti, v Ústavu molekulární a translační medicíny při Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Nadace přistupuje  také velmi aktivně k problematice prevence ve svých informativně-preventivních projektech, určených pro širokou veřejnost.

Naše společnost lékárna AVE přispívá pravidelně na nadaci a nyní můžete přispět i VY! Přímo v košíku můžete pomoci dobrovolným příspěvkem 10 Kč, 20 Kč nebo 50 Kč. Nově také můžete přispět přímo v našich kamenných pobočkách, kde jsou vystavené speciální pokladničky k tomuto účelu. Za veškeré příspěvky Vám jménem nadace DĚKUJEME! Rozdávejme společně pomoc potřebným.

AKTUÁLNĚ VYBRÁNO
0
1
1
5
8
3

FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK - vyberte si částku, kterou chcete přispět.

Nadace Rakovina věc veřejnáNadace Rakovina věc veřejnáNadace Rakovina věc veřejná
Aktuálně přispíváme
Pošli příběh

Cílem benefičního projektu Pošli příběh je sdílet vzájemně své zkušenosti s onemocněním bohužel tak častým, jakým je rakovina. Poskytnout si nejen rady, vyměnit názory, ale i dodat sílu, odvahu, důvěru a posílit optimistický pohled do budoucnosti. A to především prostřednictvím Vašich příběhů, které nám můžete elektronicky či poštou zasílat do nadace (adresy naleznete v kontaktech). Vždyť psychika a emoce jsou obrovskou součástí člověka a není již tajemstvím, že sehrávají svou roli nejen v možné příčině onemocnění, ale také v míře úspěchu zvolené léčebné terapie. Některé příběhy naleznete v časopisech, uslyšíte v rozhlase, apod.. Konkrétní informace a aktuality k projektu Pošli příběh pro tento rok, i případné termíny k probíhajícím aktivitám, budou k dispozici na www.poslipribeh.cz.

AMBASADOŘI projektu

Tento rok je již šestým, kdy se i za pomocí ambasadorů projektu snažíme nenechat Vás v tom samotné.  Palce Vám již drželi a nepřestávají držet Vlaďka Erbová, vždy usměvavý optimista Honza Musil, ambasadoři předchozích ročníků Petr Koukal, Naďa Urbánková herečka Vanda Hybnerová, Saša Rašilov a řada dalších, kteří nepodlehli lhostejnosti a všechny nás v naší nadační činnosti podporují. Například Vanda Hybnerová se setkala s touto nemocí tváří v tvář díky onemocnění rakovinou obou svých rodičů. Všichni ambasadoři a podporovatelé projektu si Vaše příběhy přečtou s hlubokým pochopením.

Máte odborný dotaz?

Zeptejte se našich farmaceutů
Využijte naši online poradnu

Odběr novinek

Logo Nadace Rakovina věc veřejná

Logo Sukl

© Lékárna AVE 2016
Všechna práva vyhrazena

Naše pobočky

Šumperk - Krátká 2
Zábřeh - Žižkova 14
Olomouc - Tř. Kosmonautů 29
OC Breda Opava
Uničov - Masarykovo nám. 33

Ověření legálního provozu E-shopu

Užívejte léčivé přípravky pouze tehdy, pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určené, a po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Účelem tohoto materiálu není zvýšení spotřeby, výdeje nebo předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinky a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.